مادر شهید مصطفی محمد میرزایی: پرچمی که دست سید علی خامنه ای است را با همت همین ملت، دست امام زمان(عج) خواهیم داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، مادر شهید مصطفی محمد میرزایی در مراسم تکریم مادران و همسران شهدا ضمن گرامیداشت دهه مبارکه فجر اظهار داشت: اگر ما بخواهیم مشت محکمی بر دهان استکبار بزنیم، باید در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنیم
زیرا دشمن از این موضوع به شدت می ترسد.

وی با بیان اینکه قلب شهید سلیمانی هنوز هم برای ایران و مسلمانان می تپد، گفت: من این بشارت را به شهید سلیمانی و همه ی شهدا می دهم که آرام و مطمئن بخوابید زیرا ملت ایران خودشان را نشان دادند و ساکت نخواهند.

مادر این شهید بزرگوار افزود: ملت ایران تحت هیچ شرایطی را پشت ولایت فقیه را خالی نخواهند نکرد حتی اگر قطره قطره خون دهند.

مادر شهید مصطفی محمد میرزایی خطاب به ترامپ رئیس جمهور آمریکا تصریح کرد: یک پیامی هم برای این عروسک خیمه شب بازی دارم، نمیدانم روی ملت ایران چه حسابی باز کرده که دست به چنین جنایت بزرگی زد، مگر ایران آل سعود و اسراییل و انگلیس است که سکوت کند و بنشیند، همانطور که در این چهل سال استقامت کرده اکنون نیز پای نظام و انقلاب خود می ایستد.

وی افزود: ترامپ به اشتباه فکر کرد اگر قاسم سلیمانی را شهید کند پرچمش روی زمین می ماند، اما این سگ زرد بداند پرچمی که دست سردار سلیمانی و سید علی خامنه ای هست را با همت همین ملت و جوانان به امام زمان تحویل خواهیم داد و او باید بفهمد جای ماندن در خاورمیانه ندارد.

مادر شهید مصطفی میرزا محمدی با اشاره به اینکه ترامپ حتی با اینکه سردار سلیمانی شهید شده او از شهید شدنش هم می ترسد، تاکید کرد: ما باید راه این عزیزان را ادامه دهیم، از این چادر مشکیای ما و حجاب ما استکبار خیلی می ترسد باید مواظب این حجاب و چادرهایمان باشیم که
اگر این ها از سر ما کنار برود دشمن به نقشه اش خواهد رسید، دشمن بداند تا زمانی که زنده هستیم این انقلاب را به دست نا اهلان واگذار نمی کنیم.

انتهای خبر/*