رئیس جمعیت هلال احمر کشور گفت: پایگاه اقماری چناران دو درصد جمعیت منطقه را پوشش می دهد و با توجه زلزله خیز بودن منطقه باید امکانات گسترش یابد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،همتی رئیس جمعیت هلال احمر کشور در حاشیه بازدید از پایگاه‌های اقماری چناران شهرستان دماوند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت:
امکانات موجود در این پایگاه دو درصد جمعیت را پوشش می دهد و با توجه به زلزله خیز بودن منطقه باید بیشتر به این منطقه رسیدگی شود.

وی ادامه داد: این پایگاه کوچکترین پایگاه اقماری از ۶ پایگاه تهران و البرز است.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور بیان کرد: امکانات موجود در این پایگاه برای جمعیت این شهرستان کافی است اما با توجه به مهمانپذیر بودن این شهرستان نمی‌تواند به عنوان پشتیبان تهران باشد.

همتی با بیان اینکه سعی می کنیم‌‌‌موجودی انبارها را به روز کنییم، گفت: با توجه به اینکه موجودی انبارها در بحران‌های مختلف مصرف شده طبیعی است که از ریاست جمهوری درخواست اختصاص بخشی از اعتبارات بدین منظور را داشته باشیم و موجودی انبارها و لجستیک بهتر دیده شود.

وی با اشاره به اینکه شرایط در‌ کشور ویژه است، تصریح کرد: ما در این شرایط باید به صورت اگاهانه بحث بهینه کردن انبارها و ادوات را در پیش بگیریم و در روزهای آتی این بحث را عملیاتی خواهیم کرد.

رئیس جمعیت هلال احمر کشور خاطر نشان کرد: حادثه خیز بودن در کل استان تهران وجود دارد، اما در نظر داریم این پایگاه علاوه بر پوشش منطقه پشتیبان تهران است

انتهای خبر/*