امام جمعه شهرستان دماوند بو اساره به اینکه پایداری و ماندگاری انقلاب از زنده نگه داشتن شهادت منشا می گیرد: گفت: شهادت شهید سلیمانی و یارانش به کالبد انقلاب روح تازه بخشید.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،همایش تکریم از مادران و همسران شهدا همزمان با سالروز وفات حضرت ام البنین با عنوان زنان و حماسه پیش از ظهر امروز در آمفی تئاتر دانشگاه آزاد دماوند با حضور خانواده شهدا و خانواده شهید محمد میرزایی از شهدای مدافع حرمی که همزمان با شهادت شهید سلیمانی در یمن به شهادت رسید، برگزار شد.

در این مراسم حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی ضمن گرامیداشت سالروز وفات حضرت ام البنین و تکریم مادران و همسران شهدا اظهار داشت: یکی از ارکان موفقیت مردم در پیروزی انقلاب اسلامی اعتقاد به و کلید واژه شهادت بود که اگر مادران شهدا و پدران شهدا نبودند ما این خیر و برکت شهادت را نداشتیم.

وی ادامه داد: همه برکات عظیمی که از شهدا داریم و این ایثارگری و شجاعت را از پدر و مادر و خانواده شان ارث بردند، شهدا مدیون پدر و مادرشان هستند تا انجا که برای ورود به بهشت صبر می کنند تا پدر و مادرشان را وارد بهشت کنند.

امام جمعه شهرستان دماوند بیان کرد: سه چیز عامل پیروزی ما در انقلاب اسلامی بود، وحدت مردم، تبعیت از رهبری و شهادت طلبی؛ با این سه عامل توانستیم در انقلاب پیروزی شویم.

فتاح دماوندی گفت: البته ماندگاری انقلاب از پیروز شدن در آن مهم تر است که همین شهادت باعث ماندگاری آن شد؛ تا شهادت است انقلاب پا برجاست، نمونه بارز آن شهادت شهید سلیمانی و یارانش که روح تازه ای بر کالبد انقلاب و رگ های نظام وارد کرد.

وی تاکید کرد: ضمن تکریم خانواده های شهدا باید در اهداف شهدا و انقلاب ثابت قدم بمانیم، پشتوانه قوت ما شهدا هستند

انتهای خبر/*