رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند با اشاره به اهمیت ورزس های همگانی گفت: ورزش همگانی زمینه ساز ورزش قهرمانی است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مقدم رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند، در نشست ورزش های همگانی شهرستان که در دانشگاه ارشاد با حضور جمعی از مسئولین برگزار شد، اظهار داشت: امید است عملکرد هیئت ورزش همگانی در آینده ارتقا یابد.

وی ادامه داد: ورزش همگانی زمینه ساز ورزش قهرمانی است و تا زمانی که این ورزش قوی نشود و مردم دید مثبتی به آن نداشته باشند، جایگاه ورزش قهرمانی نیز ضعیف خواهد بود.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان دماوند بیان کرد: باید عملکرد این هیات در آینده ارتقا یابد و با توجه به ظرفیت و پتانسیل‌های موجود در شهرستان دماوند، شاهد کسب رتبه‌های اول در سطح استان باشیم.

در ادامه دکترصالح نیا رئیس هیات ورزس های همگانی شهرستان دماوند اظهارداشت: شعار هیات ورزش‌های همگانی شهرستان دماوند ورزش را یک تکلیف بدانید، ورزش همگانی برای پویایی جامعه، گواه بر تلاش و برنامه ریزی جهت همگانی کردن ورزش است.

وی افزود: لذافرایندهای اجتماعی و فرهنگی موجب رشد فزایندۀ مشارکتی ورزشی در زندگی مردم خواهد شد.

صالح نیا تاکید کرد: کمیته ها باید به حوزه فعالیت‌شان نگاه تخصصی داشته باشند و علاوه بر تلاش جهت توسعه مبانی و پایه علمی نگاه برهمگانی نمودن کمیته ها تلاش نمایند.

وی تصریح کرد: فرایند انتخاب مسولین کمیته براساس فراخوان عمومی در سایت و فضای مجازی و تبلیغات محیطی، انتخاب شده اند که پس ازبررسی رزومه افراد و اعلام نفرات به اداره جهت گزنیش نهایی، که طی ابلاغ و شرح وظایفی مسولین کمیته ها معرفی شده اند.

رئیس هیات ورزش های همگانی افزود: به دنبال ایجاد سایت مستقل هیات همگانی و ایجاد زیر ساخت آموزش آنلاین در دوره های مختلف آموزش انلاین هستیم.

انتهای خبر/*