امام جمعه شهرستان دماوند ضمن تشکر از مردم برای حضور در مراسم تشییع سردار سلیمانی گفت: مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی یک مرگ بر آمریکای بیست میلیونی بود و رنگین کمان وحدت ضد آمریکایی تشکیل داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در دماوند با اشاره به آیاتی از قرآن کریم، اظهار داشت: منافق برای ترک جهاد دنبال بهانه جویی و اجازه تخلف و به دنبال راه فرار از جهاد است.

وی ادامه داد: اما مومن برای جهاد و جانفشانی در راه خدا پیش دستی می کند، زیرا منافق بر عکس مومن متقی بر وجود خدا و قیامت تردید دارد.

امام جمعه شهرستان دماوند در ادامه با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در خصوص شهید سلیمانی بیان کرد: شهادت شهید سلیمانی نشان داد که انقلاب زنده است و به همه فهماند که دولت آمریکا شقی و شیطانی و منفور است و باعث شد مردم دشمنان را بیشتر بشناسند.

فتاح دماوندی با بیان اینکه آمریکا شیطان بزرگ است و باید او را سنگ باران کنیم تا از ما دور شود، گفت: ترامپ رئیس جمهور آمریکا مصداق شیطان است، او در سخنرانی بعد از سیلی سپاه به آمریکا و موشکباران پایگاه عین الاسد در عراق چندین دروغ گفته و وعده های دروغین داده است.

وی افزود: آمریکا جز تهدید نظامی، تحریم های اقتصادی، وعده های دروغین و تطمیع هیچ راه دیگری بلد نیست.

امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه آمریکا ادعای دفاع از حقوق را دارد اما در عمل دشمن بشریت است، گفت: کشتن انسان‌های بی گناه در عراق، سوریه، افغانستان، پاکستان و حمله به غیر نظامیان نشانه‌های حقوق بشر آمریکایی است.

فتاح دماوندی ادامه داد: آن‌ها خود را متعهد به عدم تکثیر سلاح هسته‌ای می‌دانند اما هم خود و هم رژیم صهیونیستی سلاح هسته‌ای داشته و به استفاده از آن تهدید می‌کنند.

وی در خصوص اقدام سپاه ایران در موشکباران پایگاه نظامی آمریکا در عین الاسد، تصریح کرد: از این اقدام به موقع و شجاعانه سپاه تشکر کرده و یاد شهید طهرانی مقدم پدر موشکی ایران را گرامی می‌داریم.

امام جمعه شهرستان دماوند تاکید کرد: همچنین از اقدامات مجلس و دولت در جهت تصویب طرح فوریتی تروریست خواندن ارتش و وزارت دفاع آمریکا و برداشتن گام پنجم و نهایی کاهش تعهدات هسته‌ای و رفع همه محدودیت‌ها تشکر می‌کنیم.

فتاح دماوندی با بیان اینکه مراسم تشییع پیکر شهید سلیمانی یک مرگ بر آمریکای بیست میلیونی بود، عنوان کرد: مردم از هر قشر، صنف، قوم، جناح، مذهب و… در این مراسم شرکت کرده و رنگین کمان وحدت ضد آمریکایی تشکیل دادند.

وی اضافه کرد: تحقیر آمریکا و صهیونیست‌ها و اخراج آن‌ها از منطقه یکی از آثار خون پاک شهید سلیمانی و یارانش است.

امام جمعه شهرستان دماوند خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی یک سیاستمدار کار کشته و با تدبیر بود که معتقد بود برای نظام اسلامی کمک به شیعه و سنی تفاوتی ندارد.

فتاح دماوندی تصریح کرد: او برای کمک به سیل زدگان تلاش کرد و با اهل سنت بسیار مهربان و برای تمام بچه‌های شهدای مدافع حرم پدر بود.

وی تاکید کرد: او ایران و عراق و جبهه مستضعفین عالم را متحد، یکپارچه و فعال کرد.

انتهای خبر/*