راه پیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۹۸ امروز هم زمان با چهلم حاج قاسم در بیش ۵ نقطه از شهرستان دماوند با حضور پرشور آحاد مردم برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، مراسم راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن ۹۸ امروز هم زمان با چهلم شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی در ۵ نقطه از شهرستان دماوند برگزار می شود و اصحاب رسانه آن را مخابره خواهند کرد که: « برنامه عیناً همان برنامه دوران فرماندهی شهید سلیمانی است».

شعار محوری امروز «حماسه حضور، عظمت ملت، تکریم سردار دل ها» نام گذاری شده و اعلام انزجار از اقدام ننگین رژیم آمریکا و رژیم صهیونیستی موسوم به « معامله قرن » و همچنین دفاع از جبهه مقاومت و فلسطینیان شجاع از اهداف حماسه امروز است.

راهپیمایان دماوندی در حالی در چهل و یکمین فجر انقلاب شرکت کرده اند برودت هوا کاملا محسوس است، اما سرمای این شهرستان تاثیری در اراده قوی آنان نداشته است.

راهپیمایان با در دست داشتن تصاویر امام خمینی‌(ره)، مقام معظم رهبری، پرچم سه رنگ جمهوری اسلامی ایران و همچنین تصاویر شهدای انقلاب و هشت سال دفاع مقدس به ویژه عکس‌هایی از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حمایت خود را از انقلاب و دستاوردهای آن نشان می دهند.

مسیرهای مراسم راهپیمایی ۲۲ بهمن در شهرستان دماوند بدین شرح است: شهر دماوند از میدان امام خمینی(ره) به سمت گلزار شهدای گمنام مسجد جامع دماوند، شهر رودهن از میدان سپاه به سمت مسجد علی ابن ابیطالب(ع)، شهر آبعلی از مسجد جامع علی ابیطالب(ع) به سمت پایگاه اورژانس، در شهر آبسرد از مقابل حوزه سه امام حسن مجتبی(ع) به‌سمت مصلی نماز جمعه و در شهر کیلان از میدان امیرکبیر به سمت گلزار شهدای فاجان راهپیمایی فجر چهل و یکم برگزار می شود.

انتهای خبر/