تحلیلگر نظامی و سیاسی کشور با بیان اینکه دی، ماه فتنه شکن است، گفت: هدف اصلی دشمن در فتنه ۸۸ براندازی ولایت فقیه بود.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،حسن عباسی تحلیل گر نظامی و سیاسی کشور در همایش گرامیداشت نهم دی که ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر دانشگاه آزاد رودهن برگزار شد، با بیان اینکه ماه دی ماه فتنه شکنی است، اظهار داشت: اساس این فتنه شکنی ها نه مربوط به امسال است نه ۱۰ سال پیش، بلکه از زمان انقلاب اسلامی در سال ۵۷ که اولین فتنه یعنی فتنه پهلوی شکست، دی ماه فتنه شکنی لقب گرفت و یک سنت برای مردم شده است.

وی با بیان اینکه در ۲۲ بهمن امسال، چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را جشن خواهیم گرفت، افزود: این در حالی است که آمریکا سال گذشته می گفت ایران چهلمین جشن انقلاب را نخواهد گرفت.

تحلیلگر نظامی سیاسی کشور ادامه داد: این چیزی چون ایمان، درایت مقام معظم رهبری و شجاعت ملت غیور ایران نیست.

عباسی گفت: از زمان انقلاب اسلامی تا کنون ۳۰۰ هزار نفر در راه های مختلف و برای حفظ اسلام و انقلاب اسلامی شهید شدند و این نشان دهنده ایمان است.

وی تاکید کرد: به جرات می توان گفت در زمان هیچ پیامبری این اتفاق رخ نداده است و تفاوت ما با آن زمان ها در همین است و از همه مهم تر حضرت مهدی(عج) بر عملکرد این اسلام و نظام نظارت دارند و خودشان به انقلاب اسلامی کمک می کنند.

تحلیل گر نظامی و سیاسی کشور با اشاره به اینکه هدف اصلی دشمنان از بین بردن اسلام در کشور است، گفت: همه ما منتظر ظهور هستیم زیرا امام زمان(عج) در بین ما حضور دارند اما از دیدگان غایب هستند و چه ما باشیم و چه نباشیم یک روزی می آید تمام ۸ میلیارد انسان روی زمین شیعه خواهند شد.

عباسی با بیان اینکه اسلام به دنبال تربیت انسان است، افزود: زیرا خروجی اسلام، انسان است اما انسان های ترسو مانند تولید کنندگان پراید و امثال این ها به درد اسلام و انقلاب اسلامی ایران نمی خورند و اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران انسان های دلیر و شجاع می خواهد.

وی با بیان اینکه به ظاهر تکنولوژی دست غربی ها یا شرقی ها ست، تصریح کرد: این افراد وقتی بویی از انسانیت نبردند هیچ فایده ای ندارد و روزی خواهد آمد که اسلام نه تنها در ایران، لبنان، عراق، سوریه بلکه در تمام جهان به وجود خواهد آمد‌.

تحلیلگر نظامی و سیاسی کشور یکی از مصوبه هایی که در غرب تصویب شده، ترویج هم جنس بازی است گفت: این موضوع در ۱۰ سال آینده اکثر کشور ها با آن موافقت خواهند کرد و این یکی از بند های Fatf است.

عباسی تصریح کرد: باید به حال برخی نماینده های مجلس متاسف بود که به دنبال تصویب آن هستند.

وی افزود: این همان نهضتی نبوده است که امام راحل(ره) به وجود آورد و چهار سال است که اصلاح طلبان مزخرف ترین فعالیت را در کشور دارند و چرت ترین پاسخ ها را به ملت تحویل می دهند.

تحلیلگر نظامی سیاسی کشور با اشاره به اینکه پس از رحلت امام خمینی(ره) طرحی با موضوع رهبری دوره ای بیان شد، عنوان کرد: این موضوع با هوشیاری مرحوم آیت الله فاضل لنکرانی که گفته بود مگر ائمه و امامان دوره ای مردم را هدایت می کردند که ما این کار را کنیم و هوشیاری برخی دیگر از افراد حاضر در جلسه این طرح رای نیاورد و حضرت آیت الله خامنه ای به رهبری جمهوری اسلامی ایران منصوب شدند.

عباسی گفت: از همان زمان برخی ها که به جناح چپ مشهور شدند برنامه ریزی های خود را علیه مقام معظم رهبری آغاز کردند که پس از ۱۰ سال یعنی ۷۸ که به کوی دانشگاه معر‌وف بود، ولایت فقیه را از میان بردارند.

وی ادامه داد: در همان زمان رهبری در جمعی فرمودند اگر عکس من هم پاره کردند هیچ فردی عکس العمل نشان ندهد، زیرا اسلام و انقلاب اسلامی از همه ما مهم تر است که این هوش رهبری را می رساند.

تحلیلگر نظامی و سیاسی کشور با بیان اینکه آن فتنه در کمترین زمان با شجاعت ملت غیور ایران از بین رفت، تاکید کرد: اصلاح طلبان که زمانی برای انتخاب همیشگی رهبری به رفسنجانی انتقاد کرده بودند و از وی جدا شده بودند، دست نیاز دراز کنند تا در ۱۰ سال آینده یعنی ۸۸ فتنه دیگری برای از بین بردن ولایت فقیه برنامه ریزی کنند.

 

انتهای خبر/*