معاون وزیر ورزش و جوانان گفت: معاونت ورزش بانوان برای حضورخانم‌ها در صحنه مدیریت پیشگام است نگرش فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی برای حضور بانوان در سطح مدیریتی کمیته‌ها بسیار با ارزش است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، مهین فرهادی‌زاد پس از حضور در جلسه معارفه نواب رییس کمیته‌های تخصصی فدراسیون گفت: فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی حرکت خوبی را رقم زد. حضور زنان در فعالیت‌ها و صحنه‌های تصمیم سازی و تصمیم گیری‌ها خیلی موثر خواهد بود. برای موفقیت هیچ راهی جز با حضور خانم‌ها در فضاهای مدیریتی و کارشناسی وجود ندارد و با توجه به توانمندی خانم‌ها خوشبختانه این حضور باعث می‌شود که هر روز نسبت به رشته خودشان مسئولیت بیشتری را بپذیرند و اختیار بیشتری داشته باشند.

معاون وزیر ورزش و جوانان افزود: باتوجه به نکاتی که سرپرست محترم فدراسیون مطرح کردند در خصوص فعالیت خانم‌ها به صورت جداگانه و شرایطی که برای تقویت این رشته در این بخش قرار است انجام شود، به عقیده من این دیدگاه بسیار با ارزش است و معاونت ورزش بانوان وزارت ورزش و جوانان هم برای بخش بانوان و حضور توانمند خانم‌ها در صحنه‌های مدیریت پیشگام است. امیدوارم این اقدامات بتواند فضای قوی‌تری را برای حضور زنان و دختران ما فراهم کند.

وی با تاکید بر روحیه مطالبه گری خانم‌ها در خصوص سهم خواهی در بخش مدیریت ورزشی کشور گفت: روحیه مطالبه گری در خانم‌های ورزشکار دغدغه مسئولین فدراسیون است و این فضا باعث می‌شود که دختران جوان ما در صحنه‌های فعالیت ورزشی شرایط بهتری برای خودشان ایجاد کنند.

انتهای خبر/*

  • منبع خبر : برنا