بر خلاف همه گمانه‌زنی‌های صورت گرفته در خصوص نیمکت تیم فوتبال استقلال، احتمال سپرده شدن مسئولیت هدایت این تیم به فرهاد مجیدی زیاد است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،استقلال در بین ۱۶ تیمی که قرار است در لیگ بیستم به میدان بروند، تنها تیمی است که هنوز سرمربی خود را نشناخته و هیچ برنامه‌ای برای آغاز تمرینات این تیم وجود ندارد.

بعد از تغییرات مدیریتی در این تیم و سپرده شدن مدیریت باشگاه به احمد مددی، سئوالاتی در خصوص آینده نیمکت این تیم مطرح است و از جمله وظایف مهم مددی که باید در مدت زمان کوتاهی با حمایت هیات مدیره انجام دهد، انتخاب سرمربی برای فصل بیستم است.

با وجود اینکه از الکساندر نوری به عنوان اصلی‌ترین گزینه آبی‌ها برای این منظور یاد می‌شد، اما به نظر نمی‌رسد این اتفاق در نهایت رخ دهد و احتمال حضور نوری در استقلال بسیار پایین است.

از جواد نکونام و محمود فکری هم به عنوان دیگر گزینه‌های این تیم یاد شده بود که با توجه به حضور این دو در نساجی و فولاد هم این انتقال با حداقل احتمال مواجه است.

با رد همه احتمال‌ات ممکن، تنها گزینه باقی مانده برای نیمکت آبی‌پوشان که تحت قرارداد هیچ تیمی نیست، فرهاد مجیدی سرمربی فصل گذشته استقلال است که با توجه تمایل برخی از اعضای بانفوذ هیات مدیره نسبت به سرمربیگری مجیدی در استقلال، این احتمال وجود دارد که کاپیتان سابق آبی‌پوشان بار دیگر در نقش سرمربی به این تیم بازگردد.

انتهای خبر/*

  • منبع خبر : مهر