فرماندار دماوند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه دماوند گفت:فعالیت‌های ستادهای انتخاباتی نامزدها به طور جدی در حال رصد و نظارت است و مطمئناً با مختلفان برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، فرماندار شهرستان دماوند در سخنرانی پیش از خطبه‌های نماز جمعه این هفته دماوند اظهار داشت: در دماوند، استعدادها و فرصت‌هایی ایجاد کردیم که زمان بهره‌برداری برخی از پروژه‌ها بیش از ۵ ماه طول نکشید، در موضوع تکریم ارباب رجوع در شهرستان دماوند، شکایت از ادارات به صفر رسیده است.

وی تصریح کرد: با تغییرات صورت گرفته در ادارات، خدمات‌رسانی به مردم سرلوحه کار مدیران شهرستان دماوند قرار دارد، زیرساخت‌های سرمایه‌گذاری در دماوند آماده است و مطمئناً کسانی که قصد خدمت و تولید در این شهرستان را دارند، دیگر هرگز به بمب‌بست نمی‌خورند.

فرماندار دماوند با اشاره به برخی شهرک ها در دماوند گفت: شهرک های خوابگاهی در دماوند باید از این حالت خارج و از منابع این شهرستان برای تولید و پیشرفت در حوزه‌های گردشگری، کشاورزی و حفظ منابع طبیعی استفاده شود.

وی افزود: زمینی که قرار بود تا مسکونی شود، همزمان با دهه مبارک فجر برای احداث ورزشگاه ۵ هزار نفری شهرستان دماوند اختصاص داده شد؛ منابع و اراضی شهرستان دماوند برای عموم استفاده می‌شود، نه برای شهرک‌نشینی.

صفری با اشاره به انتخابات جاری عنوان کرد: شهرستان دماوند، رقابتی‌ترین و پرشورترین انتخابات را در استان تهران دارد، به صورت شبانه‌روز در حال تلاش هستیم تا انتخاباتی سالم و قانون‌مندی را در این حوزه انتخابیه برگزار کنیم.

نماینده عالی دولت در دماوند اذعان کرد: در این خصوص، بیش از ۴ هزار و ۵۰۰ نفر تلاش می‌کنند تا انتخابات در دماوند و فیروزکوه برگزار شود، قول داده‌ایم که مبنای مجریان و ناظران در انتخابات، اجرای قانون و رعایت اصل بی‌طرفی باشد؛ آموزش‌های لازم در این خصوص ارائه و اقدامات در خصوص برگزاری انتخابات پیش‌بینی شده است.

وی خاطرنشان کرد: حضور و مشارکت حداکثری مردم در انتخابات نشان می‌دهد که پای آرمان‌های نظام و خون شهدای خود محکم و استوار ایستاده‌اند، فعالیت‌های ستادهای انتخاباتی نامزدها به طور جدی در حال رصد و نظارت است و مطمئناً با مختلفان برخورد خواهد شد.

فرماندار دماوند یادآور شد: ستاد انتخابات شهرستان دماوند با شماره تماس ۷۶۳۲۰۹۶۱ به صورت شبانه‌روزی آماده پاسخ‌گویی به سؤالات و نظرات مردم در خصوص انتخابات است.

انتهای خبر/*