خطیب نماز جمعه دماوند با بیان اینکه پس از شهادت سردار سلیمانی دشمن پی در پی در حال سیلی خوردن است گفت: ترامپ آمریکا را به سقوط و فروپاشی نزدیک تر کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در دماوند با اشاره به سالروز شهادت حضرت ام البنین(س) اظهار داشت: حضرت ام البنین(س) همسر شهید و مادر شهداست که این روز، روز تکریم مدران و همسران شهدا نامیده شده است.

وی ادامه داد: شهیدان شجاعت، ایثار و ادب را از مادران خود به ارث بردند، پدران و مادران شهدا ولی نعمت مردم و مسئولین هستند و اگر شهدا نبودند ایران هم نبود و ما همه مدیون شهدا و خانواده های آن ها هستیم.

امام جمعه شهرستان افزود: نقش والدین شهید در پرورش فرزند ایثارگر ستودنی و فراموش نشدنی است و زوج های جوان در فرزند آوری و تربیت فرزندان انقلابی و جهادی به پدران و مادران شهدا اقتدا کنند.

فتاح دماوندی در ادامه با اشاره به سالروز پیروزی انقلاب اسلامی بیان کرد: شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن وظیفه سیاسی و انقلابی ماست و مردم با شرکت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پایبندی خود را به آرمان های امام راحل ک شهدا نشان خواهند داد.

وی تاکید کرد: گام های استوار ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن پیام استقامت و وحدت ایرانی ها را به جهان مخابره خواهد کرد.

امام جمعه شهرستان دماوند با بیان اینکه دشمن از راهپیمایی ۲۲ بهمن می ترسد، تصریح کرد: همانطور که از تشییع پیکر شهید سلیمانی تا حد مرگ ترسید، مردم فراموش نمی کنند که در دوران پهلوی ثروت کشور غارت می شد و بیگانگان را سیر می کرد.

فتاح دماوندی گفت: ملت ایران ۴۱ سال گذشته را با صبر و شکر سپری کردند، خداوند هم عزت ایرانیان را افزایش داد.

وی عنوان کرد: ۲۲ بهمن امسال با اربعین شهادت سردار سلیمانی همراه شده است، مردم پرچم شهید سلیمانی را بر زمین نخواهند گذاشت.

امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به اینکه رهبر معظم انقلاب انتخابات را اساسی ترین مسئله کشور می دانند، گفت: نمایندگان با ایمان، انقلابی، متخصص، شجاع، عاقل و طرفدار عدالت و خوش سابقه بیانیه گام دوم انقلاب را عملیاتی خواهند کرد.

فتاح دماوندی بیان کرد: کسی که از های و هوی آمریکا می ترسد لیاقت نمایندگی ملت شجاع ایران را ندارد.

وی در خصوص طرح معامله قرن خاطر نشان کرد: اقدام ترامپ در رونمایی از طرح معامله قرن مثل ترور شهید سلیمانی نتیجه معکوس خواهد داد.

امام جمعه شهرستان دماوند گفت: آمریکا و اسرائیل می خواستند با طرح معامله قرن فلسطین را به فراموش بسپارند اما نتیجه برعکس شد.

فتاح دماوندی اضافه کرد: مقاومت و مبارزه بی وقفه با صهیونیست ها راه نجات فلسطین از چنگال غاصبان اسرائیلی است، سیاست جمهوری اسلامی ایران درباره فلسطین و همه کشورهای اسلامی استقلال و مشارکت مردم در سرنوشت خودشان است.

وی با بیان اینکه خباثت و دغلکاری سیاستمداران آمریکایی بر همگان آشکار شده است، تاکید کرد: ترامپ آمریکا را به سقوط و فروپاشی نزدیکتر کرده است و او اسرائیل را هم با خود به ته چاه می برد.

امام جمعه شهرستان دماوند ادامه داد: طرح معامله قرن، گروه های مقاومت فلسطینی را به محور مقاومت ایران نزدیک تر خواهد کرد.

فتاح دماوندی با بیان اینکه بعد از شهادت سردار سلیمانی، جبهه مقاومت قوی تر شده است، گفت: دشمن پی در پی سیلی می خورد، عملیات مرصوص در یمن، پاکسازی شهر ادلب در سوریه، سرنگون کردن هواپیما در افغانستان و. همه از برکت خون شهید سلیمانی و بیداری اسلامی مردم مسلمان و منطقه حاصل شده است.

انتهای خبر/*