سرمربی پیشین تیم فوتبال استقلال، گفت: نامجومطلق بهترین گزینه برای هدایت استقلال است در فصل آینده است و مدیران باشگاه نباید دنبال فرد دیگری برای این مسئولیت باشند.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،پرویز مظلومی با اشاره به صعود استقلال به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا گفت: آبی پوشان جسورانه مقابل الاهلی ظاهر شدند و برخلاف همه بازی های قبل که نیمه اول را به حریف می دادند در این بازی در نیمه اول کار را تمام کردند و اجازه نفس کشیدن به الاهلی را ندادند تا بتوانند با قدرت به مرحله بعد صعود کرده و به دیدار پاختاکور ازبکستان بروند.

وی ادامه داد: به مجید نامجومطلق تبریک می گویم. او یک تیم سراسر هجومی را به میدان فرستاد و توانست به یک برد خوب دست پیدا کند با شناختی که از تیم داشت چیدمان خوبی را به زمین فرستاد و شاهد بودیم در طول ۹۰ دقیقه بارها استقلالی ها موقعیت های زیادی را خلق کردند و حتی دو گل دیگر هم زدند که داور آفساید اعلام کرد.

سرمربی پیشین استقلال تصریح کرد: در تمام خطوط خوب بودیم، حسینی توانست اولین کلین شیت را در این مرحله انجام دهد و اعتقاد دارم برابر پاختاکور هم می توانیم عملکرد قابل قبولی داشته باشیم بازی در این مرحله بازی مرگ و زندگی است و اگر اشتباه کنیم جبران ناپذیر بود و نمی توانیم به مرحله بعد صعود کنیم. بنابراین باید برابر پاختاکور ازبکستان یک بازی شجاعانه را انجام دهیم، بدون استرس و رفتن به حاشیه تا بتوانیم با پیروزی در این دیدار یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شویم.

مظلومی در مورد عملکرد نامجومطلق هم گفت: به نظر من مدیران استقلال به دنبال سرمربی دیگری نباشند، آنها می توانند هدایت آبی پوشان را در فصل آینده به مجید نامجومطلق بسپارند او از بدنه استقلال است، از تیم شناخت خوبی دارد و مطمئنم با اضافه شدن یکی، دو دستیار قوی می تواند در لیگ بیستم نمایش موفقی داشته باشد.

وی در مورد اینکه بهترین بازیکن استقلال در برابر الاهلی چه کسی بود، گفت: همه بازیکنان استقلال خوب بودند بدون اشتباه و استرس بازی کردند اما به نظرم قائدی بهترین بازیکن بود البته کریمی هم تاثیرگذار بود ولی حرکات انفجاری قائدی عرصه را بر الاهلی تنگ کرد هم گلزنی کرد و هم پاس گل داد.

سرمربی پیشین آبی پوشان در مورد پاختاکور ازبکستان حریف بعدی استقلال هم گفت: ازبک ها همیشه به دنبال بازی فیزیکی هستند آنها از قدرت بدنی بالایی برخوردارند بنابراین استقلال باید کاملاً مقابل آنها هوشیارانه بازی کند. به طور حتم قائدی می تواند در دیدار برابر پاختاکتور استقلال را صاحب پنالتی کند زیرا آنها خشن هستند و قائدی با ریزنقشی که دارد می تواند از آنها پنالتی بگیرد.

مظلومی در پایان و در مورد پیروزی پرسپولیس برابر الشارجه و صعود این تیم به مرحله بعد گفت: خوشحالم که دو تیم از ایران به مرحله بعد صعود کرد، امیدوارم قرمزپوشان تهرانی هم در برابر السد قطر موفق بوده و سرخابی ها بتوانند با پیروزی برابر حریفان شان در مرحله حذفی به دور بعد صعود کنند.

انتهای خبر/*

  • منبع خبر : مهر