فرماندار شهرستان دماوند گفت: فرزند دماوند پرچمدار وحدت، اتحاد و همدلی کشور است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مهدی حیدری در جمع نمازگزاران شهر دماوند اظهار داشت: نماز جمعه، نشانه اتحاد و همدلی مسلمانان و نشانه حضور سیاست در دین و دین در سیاست است که انقلاب اسلامی بر پایه آن بنا شده و بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی‌ نیز این سیاست را سرلوحه کار خود قرار دادند.

وی افزود: نماز جمعه دومین اجتماع بزرگ مسلمین است که وحدت و همدلی را به وجود آورده و می‌تواند اهداف عالیه اسلام را با شدت بیشتری پیش ببرد.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: پس از گذشت چهل سال از انقلاب اسلامی و مستحکم شدن پایه‌های این هدف بزرگ امام راحل، فرزندی از شهرستان دماوند مسئولیت سیاستگذاری این فریضه بزرگ را به عهده گرفته است.

حیدری ادامه داد: از رهبر معظم انقلاب اسلامی برای اعتماد به فرزند دماوند سپاسگزاریم که دانشمندی با تفکر جدید را در روند توسعه این مسیر و تحقق اهداف مدنظر منصوب کردند.

وی تصریح کرد: حضور این افراد در پایه‌های معنوی کشور نشان‌ از جایگاه بالای دماوند در حوزه‌های مختلف دارد و باید به خود ببالیم.

فرماندار شهرستان دماوند عنوان کرد: آنچه که امروز همه در کنار هم قرار داریم، هدف رشد، توسعه و آبادانی کشور و بویژه شهرستان دماوند است.

 

انتهای خبر/*

  • نویسنده : هاشمی