رئیس شبکه بهدلشت دماوند از غربالگری ۹۹ هزار ۵۰۸ نفر در راستای پیشگیری و مبارزه با کرونا در سطح شهرستان دماوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،حسن خیرخواه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند صبح امروز در جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با کرونا اظهار داشت: تاکنون ۹۹ هزار ۵۰۸ نفر در سطح شهرستان دماوند غربالگری شده اند.

وی با بیان اینکه بخشی زیادی از این افراد با تماس تلفنی کادر شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دماوند غربالگری شده اند افزود : در راستای اجرای طرح غربالگری بیماری کرونا به منظور شناسایی افراد مبتلا و یا مشکوک به این بیماری، با توجه به شماره تماس‌هایی که در سامانه سیب وزارت بهداشت ثبت می باشد و همچنین با همکاری اداره مخابرات، با بخش عمده ای از مردم شهرستان دماوند توسط همکاران کادر بهداشت و درمان شبکه بهداشت تماس گرفته شد و غربالگری این افراد صورت گرفت.

رییس شبکه بهداشت دماوند گفت: درصورت داشتن مراقبت‌های عادی و یا نیاز بودن به قرنطینه خانگی، کادر بهداشتی و تیم پزشکی با مراجعه به درب منزل، بیماران را تحت مراقبت قرار می دهند.

خیرخواه یادآور شد: شهروندان محترم شهرستان دماوند در راستای پویش ملی مبارزه با کرونا جهت تشخیص بیماری کرونا در اسرع وقت به آدرس www.salamat.gov.ir مراجعه و نسبت به تکمیل فرم پرسشنامه تشخیص بیماری اقدام نمایند.

انتهای خبر/*