کارگروه قرآنی اداره کل بانوان سازمان تبلیغات اسلامی در آستانه ماه مبارک رمضان طرح تربیتی بانوان نخبه و اندیشه در عرصه مدیریت فرهنگی قرآنی کشور را آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،عاطفه سعیدی نژاد مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان در گفتگو با روابط عمومی سازمان تبلیغات در رابطه با این طرح عنوان کرد: این طرح با هدف جذب و آماده سازی بانوان نخبه و اندیشه ورز در صدد تربیت مدیران آینده ی فرهنگی و قرآنی کشور است.
وی اظهار کرد: با توجه به حساسیت صحنه فرهنگ کشور و ضرورت وجود اندیشه های نو در این صحنه لازم است جوان هایی را وارد صحنه عمل کنیم که از لحاظ تولید فکر و اندیشه در رده ی بالایی بوده و بتوانند صحنه فرهنگی جامعه را به درستی شناخته و طراحی راهبردی صحیحی برای اقدام در این صحنه داشته باشند.
مدیر کل امور فرهنگی و تبلیغی بانوان تصریح کرد: برخلاف عموم طرح های معرفتی-تربیتی، آموزش در این طرح فرع است و مخاطب از ابتدا در صحنه عملیات طراحی فرهنگی قرار گرفته و در این صحنه آموزش های لازم در زمینه تفکر راهبردی، تفکر تحلیلی، تولید اندیشه و… را نیز فرامی گیرد.
سعیدی نژاد عنوان کرد: ما برای بهبود فضای قرآنی کشور در دستگاه تبلیغی به افرادی احتیاج داریم که علاوه بر مبانی اندیشه ای صحیح، فهم درست از فرهنگ و مدیریت فرهنگی، توانایی طراحی راهبردی و مدیریت این فضا را نیز داشته باشند.
لازم به ذکر است که ثبت نام در این طرح در آستانه ماه مبارک رمضان آغاز شده و تا پایان ماه مبارک ادامه دارد.

انتهای خبر/*

  • منبع خبر : مهر