جانشین سازمان راهداری کشور گفت: سال سختی پیش روی ماست و باید در هزینه ها صرفه جویی کنیم زیرا برخی از اعتبارات عمرانی به سمت مباحث بهداشتی و مبارزه با کرونا هدایت شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مداح جانشین سازمان راهداری کشور در حاشیه بازدید از جاده پروژه صالح آباد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: محور جاده وادان یا صالح آباد جزو محورهایی است که به لحظات مشخصاتی جزو فرعی اما به لحاظ ترددی از برخی از جاده های اصلی تردد بیشتری دارد.

وی ادامه داد: این منطقه سردسیری است و نگه داری آن شرایط خاص خود را دارد.

جانشین سازمان راهداری کشور بیان کرد: خوشبختانه با شرایط و امکاناتی که برای این منطقه توانستیم فراهم کنیم، برای بحث روکش پیمانکار گرفته ایم و حدود دو کیلومتر اقدام شده و به جلوتر پیش خواهد رفت.

مداح تاکید کرد: امسال با سال سختی روبرو هستیم و باید صرفه جویی کنیم.

وی افزود: در خصوص روکش ها در محورهای مختلف به صورت وسیع امکان پذیر نخواهد بود و محدود است.

جانشین سازمان راهداری کشور گفت: اما بحث نگه داری با روش های کم هزینه توسط نیروهای سازمان راهداری و با استفاده از پیمانکار همیشه در دستور کار سال جاری خواهد بود که بتوانیم سطح سرویس و خدمات جاده ها را بتوانیم بالاتر ببریم.

مداح با بیان اینکه مبالغ اعتبار متناسب با بحث شرایط کرونا تغییر خواهد کرد، تصریح کرد: زیرا دولت با بحث کرونا مواجه شد که بخشی از اعتبارات عمرانی به آن سمت هدایت شده است.

وی خاطر نشان کرد: امسال در استان هایی مانند سیستان بلوچستان و لرستان سیل داشتیم که محورهای اصلی را به شدت تخریب کرده است که در اولویت ساخت راه هاست.

انتهای خبر/پ/*