رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سهرستان دماوند گفت: همه بدانند ما به هیچ وجه سر خون حاج قاسم مذاکره و سازش نکرده و تسلیم نخواهیم شد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، مردم همیشه در صحنه این شهرستان امروز با تجمع در میدان امام خمینی دماوند با شعار های سپاه تشکر و سردار راهت ادامه داد، از اقدام شب گذشته سپاه پاسداران را در بمباران پایگاه هوایی امریکا در عین الاسد عراق تشکر کردند.

حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در این مراسم با بیان اینکه خداوند برای ولی دم کسی که کشته شده حق و قصاص قرارداده است، اظهار داشت: شهید سلیماانی کسی نیست که با کشته شدن چند نفر انتقام خونش گرفته شود.

وی ادامه داد: همانطور که سید حسن نصرالله گفته است ارزش کفش حاج قاسم برای مسلمین و آزادی خواهان جهان از سر ترامپ بیشتر است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی بیان کرد: امروز ما برای تقدیر و تشکر از نیروهای نظامی و امنیتی اینجا جمع شده ایم زیرا باید از این اقدام تشکر می شد.

فتاح دماوندی افزود: نعمت ولایت فقیه را خدا به ما داده و حاج قاسم بسیار بر آن تاکید داشتند، وحدت، قدرت، عزت و… که ما در کشوریم داریم ما به خاطر تبعیت از ولی فقیه است.

وی گفت: امروز قدمی که شما برداشته اید دل امام زمان و آزادی خواهان را شاد کرده و در مقابل خداوند اجر دارید.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی شهرستان دماوند افزود: امروز باید برای برای ساکت کردن کسانی که هنوز حرف از سازش و مذاکره می زدند حضور پیدا کرد.

فتاح دماوندی تاکید کرد: همه بدانند ما سر خون حاج قاسم مذاکره و سازش نمیکنیم و تسلیم نمی شویم.

وی تصریح کرد: شهید حاج قاسم سلیمانی کسی است که عشقش در دل تمام جهان جای گرفته و حدود ۲۵ میلیون نفر در استان های عراق و ایران شرکت کرده اند.

امام جمعه شهرستان دماوند گفت: دشمن بداند امروز روح شهید حاج قاسم از خود حاج قاسم قوی تر است بیشتر است زیرا حاج قاسم تکثیر و زیاد شده و زنان و مردان ما و بچه ها همه قاسم سلیمانی شده اند.

فتاح دماوندی عنوان کرد: کسی که این جنایت بزرگ را مرتکب شده مردم او را نخواهند بخشید، باید در قرون آینده ایران بگویند که این پهلوان حاج قاسم که بود و باید بر این مصیبت گریست، زیرا ایشان امنیت و عزت و افتخار را برای مسلمین آوردند.

انتهای خبر/