فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری باند سارقان حرفه ای اماکن خصوصی و اعتراف به ۲۰ فقره سرقت در شهر آبسرد این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تیتر دماوند، سرهنگ محمد حسن محمدی فرمانده انتظامی شهرستان دماوند ، اظهار داشت: در پی وقوع افزایش سرقت اماکن خصوصی به شیوه مشخص در حوزه شهر آبسرد ، موضوع به طور ویژه در دستور کار عوامل انتظامی کلانتری آبسرد این فرماندهی قرار گرفت.

وی افزود: عوامل کلانتری آبسرد با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اشرافیت کامل در سطح حوزه موفق به شناسایی مخفیگاه و دستگیری سارقان در یک عملیات غافلگیرانه در سطح شهر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند بیان کرد: پس از احراز هویت متهمان مشخص گردید دو تن از متهمان عضو اصلی باند دستگیر شده دارای سوابق متعدد سرقت می باشند.

محمدی ادامه داد: پس از انجام بازجوئی های فنی و شگردهای خاص پلیسی به عمل آمده متهمان به ۲۰ فقره سرقت اماکن خصوصی(ویلا) و موتور سیکلت در سطح شهر آبسرد و حومه اعتراف کردند.

وی بیان کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی دماوند در خاتمه با بیان اینکه موفقیت پلیس در کشف جرائم نتیجه تعامل با شهروندان است، تاکرد کرد: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد تابلو را بلافاصله از طریق شماره رایگان ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.