فرماندار شهرستان دماوند با بیان اینکه رای مردم در دست ما امانت است، گفت: قانونمندی سرلوحه کار عوامل اجرایی در ستاد انتخابات باشد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، مجید صفری فرماندار دماوند در نشست هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان دماوند با اشاره به هماهنگی های مناسب در روستاها جهت برگزاری انتخابات، اظهار داشت: مهم ترین چیزی که در حوزه انتخابیه شهرستان دماوند و فیروزکوه در نظر داریم برگزاری یک انتخابات سالم و قانونمند و براساس برنامه ریزی دقیق است.

وی با بیان اینکه حوزه مرکزی یکی از حوزه های بسیار مهم ما است، گفت: نکته مهم این است که همه با توجه به امکانات و اموالی که وجود دارد برگزاری بسیار خوب انتخابات و قانون اصل بی طرفی انجام می شود؛ صحبت هایی که در هیئت اجرایی و برنامه ریزی ها ابلاغ شده و شعبه ها و افراد مشخص شده اند اما آنچه مهم است فعالیت های دقیق و درست هر شخصی در  سمت خود است.
فرماندار شهرستان دماوند تاکید کرد: لذا تمام دهیاری ها و اعضا شورا های آنجا و همه عوامل اجرایی باید این قصد و نیت را داشته باشند و از امکانات به نفع یا علیه کاندید نباید استفاده شود؛ قانون مندی سر لوحه کار ماست و تمام امور براساس قانون انجام خواهد شد.
صفری گفت: بر اساس پیش بینی تا روز اخز رای برنامه ها مرتب پیش می‌رود ولی باید به روزهای بعد اخذ رای هم توجه شود؛ اقداماتی که باید انجام شود بعد اخذ رای که هوشیاری ، مراقبت از حوزه ، قانون مند عمل کردن به امورات است زیرا ممکن است اتفاقات مهمتری بعد از انتخابات رخ دهد.
وی با اشاره به اینکه در روستاها علاوه بر آمادگی شعب، آماده سازی منطقه برای حضور حداکثری مردم در انتخابات نیز انجام شود، گفت: ما یک انتخابات بسیار خوبی خواهیم داشت و در خواست من این است که بحث برگزاری انتخابات سرلوحه کار شماست، زیرا رای مردم در دست ما امانت است و باید از این امانت به درستی نگه داری کنیم.

انتهای خبر/*