فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری  سارقان اماکن خصوصی و موتور سیکلت و اعتراف به ۳۱  فقره سرقت منزل  در حوزه جابان این شهرستان خبر داد

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،سرهنگ ” محمد حسن محمدی ” اظهار کرد: در پی وقوع و افزایش سرقت اماکن خصوصی در حوزه بخش پاسگاه جابان ، موضوع به طور ویژه در دستور کار فرمانده و ماموران پاسگاه جابان این فرماندهی قرار گرفت .
این مقام مسئول انتظامی افزود: عوامل انتظامی پاسگاه جابان با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اقدامات شبانه روزی در سطح حوزه موفق به کشف یکدستگاه موتور سیکلت سرقتی و شناسایی  رد پای  سارقان شدند.
فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: پس از شناسائی سارقان و مخفیگاه آنان اقدامات قانونی جهت دستگیری متهمان آغاز و در یک عملیات غافل گیرانه دو نفر متهم دستگیر و از آنان یک دستگاه موتور سیکلت سرقتی ,…کشف که بلافاصله به پاسگاه جابان  انتقال یافتند.
وی ادامه داد: پس از دلالت متهمان به یگان و با استفاده از شیوه و شگرد های پلیسی  لب به اعتراف گشوده و به سرقت ۲ دستگاه موتور سیکلت و ۲۹ فقره سرقت از ویلاهای حوزه روستای جابان و حومه اعتراف کردند.
سرهنگ ” محمدی ” بیان داشت: : متهمان که از افراد غیر بومی و سابقه اعتیاد به مصرف مواد مخدر داشته ، پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و روانه زندان شدند.
سرهنگ ” محمدحسن محمدی ” در خاتمه با بیان اینکه بهترین همکاران پلیس شهروندان مسئولیت پذیر و قانون مدار هستند، افزود: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، هرگونه تردد مشکوک خودرو و افراد تابلو را بلافاصله از طریق شماره ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

انتهای خبر/*