فرمانده انتظامی شهرستان دماوند از دستگیری سارقان اماکن خصوصی و اعتراف به ۱۵ فقره سرقت در حوزه روستای جابان این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،سرهنگ ” حسین   فاضلی ” اظهار کرد: در پی وقوع و افزایش سرقت اماکن خصوصی در روستای سربندان از توابع حوزه فرماندهی پاسگاه جابان ، موضوع به طور ویژه در دستور کار فرمانده و ماموران پاسگاه جابان این فرماندهی قرار گرفت .

این مقام مسئول انتظامی افزود: عوامل انتظامی پاسگاه جابان با انجام تحقیقات پلیسی و بررسی های همه جانبه و اقدامات شبانه روزی در سطح حوزه موفق به شناسایی  رد پای  سارقان  و مخفیگاه آنان شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان دماوند افزود: پس از شناسائی سارقان و مخفیگاه آنان اقدامات قانونی جهت دستگیری متهمان آغاز و در یک عملیات غافل گیرانه دو نفر متهم دستگیر و از آنان مقدار قابل توجهی سیم و کابل و دیگر آلات سرقت کشف که بلافاصله به پاسگاه جابان  انتقال یافتند.

وی ادامه داد: پس از دلالت متهمان به یگان با استفاده از شیوه و شگرد های فنی و پلیسی  لب به اعتراف گشوده و به  ۱۵ فقره سرقت از ویلاهای  روستای سربندان حوزه جابان  اعتراف کردند.

سرهنگ ” فاضلی ” بیان داشت: : متهمان سابقه اعتیاد شدید به مصرف مواد مخدر داشته ، که پس از تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند.

سرهنگ ” حسین فاضلی ” در خاتمه با بیان اینکه بهترین همکاران پلیس شهروندان مسئولیت پذیر و قانون مدار هستند، افزود: بدون مشارکت و همراهی شهروندان، حصول امنیت مطلوب مقدور نیست؛ لذا از شهروندان تقاضا می شود ضمن توجه به اقدامات پیشگیرانه، جهت گزینش افراد به عنوان نگهبان و سرایدار اطلاع رسانی و هماهنگی  لازم را با عوامل انتظامی محل سکونت خود بعمل آورند.

انتهای خبر/*د