نماینده ی مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی گفت با توجه به بررسی های صورت گرفته سه روستای گرمابسرد،اوچونک و مغانک جهت رفع مشکلات نیازمند بودجه دو میلیاردی هستند.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،میرزایی نیکو در حاشیه بازدید از روستا های شهرستان دماوند در جمع اصحاب رسانه با اشاره به مشکلات روستای گرمابسرد اظهار داشت :مجموعه روستای گرمابسرد با تحولاتی که پیش بینی شده بود جلو میرود،پنج بحث اساسی وجود دارد که باید پیگیری شود .

وی تصریح کرد : آسفالت جاده ها ، بحث گازرسانی ،اینترنت پرسرعت ، برق هفده چاهی که برای آبیاری زمین های کشاورزی مورد استفاده قرار می گیرد و تفکیک اراضی ملی از طرح هادی می باشد طبق صحبت های انجام شده ظرف یک ماه آینده تفکیک خواهد شد .

میرزایی در خصوص مشکلات روستای مغانک گفت : در این روستا مردم بحث چاه ، برق ، نیازمندی سوخت و پل ،که در مورد همه ی این مسائل تصمیم هایی گرفته شده است و امیدواریم تا هفته ی آینده با همت بخشدارحل مشکلات پیش بینی شده به نتیجه برساند .

نماینده ی مردم دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی بیان کرد : در روستای اوچونک هیچ مشکلی مطرح نشد و با توجه به کلیه آماری که دادن هزار و پانصد و شصت متر جدول ،هزار و شیصد متر زیر ساخت و مجموعه ای نزدیک دو هزار متر آسفالت کامل ، تنها موردی که اشاره شد مسیر هفت کیلو متری که به جابان می رسد و راه سراسری گرمابسرد، مغانک و اوچونک می باشد باید آسفالت شود .

وی در پایان عنوان کرد : برای رفع مشکلات این سه روستا حدود دو میلیارد بودجه لازم می باشد .

 

انتهای خبر/*