معاون شورای سیاست گذاری ائمه جمعه کشور با بیان اینکه راه حل مشکلات کشور تکثیر افرادی مانند شهید سلیمانی است، گفت: مردم باید در دوم اسفندماه حضور پیدا کرده و درست انتخاب کنند تا شاهد تشکیل مجلس و دولت جوان و حزب اللهی باشیم.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، حجت الاسلام و المسلمین شیخ حمید آقایی در سخنرانی راهپیمایی ۲۲ بهمن با بیان اینکه هیچ انقلابی مانند انقلاب اسلامی سالروز پیروزی خود را جشن نمی گیرند، اظهار داشت: ۴۱ سال است که مردم ما در شهرها و روستاها در بخش های مختلف امروز در چند هزار نقطه از کشور و جهان این روز را گرامی می دارند.

وی ادامه داد: از این جهت باید از مردم تشکر کرد، باید قدردان خون شهدا بود که با جانفشانی خود درخت انقلاب را آبیاری کردند.

معاون شورای سیاستگذاری ائمه جمعه بیان کرد: در هفت هزار سال تاریخ کشور، تمام حکومت هایی که بر کشور ایران فرمانروایی می کردند قسمتی از خاک ایران از دست رفت، اما تنها در جمهوری اسلامی بود که حفظ تمامیت ارضی و امنیت وجود داشت.

آقایی تصریح کرد: آمریکا در مقابله تمام ضربه هایی که به او زدیم می خواهد ضربه بزند که ترور سردار سلیمانی یکی از آن ها بود؛ دشمن فکر می کرد اگر سردار سلیمانی به شهادت برسد تمام داشته های مردم را گرفته است.

وی افزود: سردار سلیمانی زمانی که زنده بود می توانست در غرب آسیا کار کند اما وقتی به شهادت رسید توانست در تمام جهان کار کند و پیامش را به جهانیان برساند؛ امروز اگر بخواهیم انقلاب اسلامی را در یک آئینه نشان دهیم آن شهید سلیمانی است، زیرا به گفته رهبری ایشان مظهر اعتدال واقعی بودند نه شعار اعتدال.

معاون سیاست گذاری ائمه جمعه گفت: تنها راه غلبه بر موانع و مالش ها تکثیر زندگی و افرادی مانند شهید سلیمانی در اقتصاد و… است؛ اگر امروز در عرصه های فرهنگی، اقتصادی و دیپلمات مشکل داریم دلیل این است که افرادی مانند سلیمانی نداریم.

آقایی با بیام اینکه راه شهید سلیمانی انتخاب درست افراد است، اضافه کرد: ما باید افرادی را انتخاب کنیم که مانند شهید سلیمانی با اقتدار درقابل دشمن بایستند؛ باید افرادی انتخاب شوند که در مقابل دشمن بایستند و البته کار آمد و مومن و انقلابی باشند، باید مردم در عرثه بمانند و انتخاب درست کنند تا بتوانیم در اولین انتخابات پس از گام دوم انقلاب مجلس در تراز انقلاب اسلامی و شاهد تشکیل دولت جوان حزب اللهی باشیم.

انتهای خبر/*