رئیس امور هماهنگی برگزاری انتخابات شهرستان دماوند گفت: باید روحیه همکاری و همدلی را تقویت کنیم، زیرا راه برون رفت از مشکلات همین موارد است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، شاهرخ جهانشاهی دبیر ستاد انتخابات شهرستان دماوند در نشست هماهنگی ستاد انتخابات شهرستان و روسای شورای اسلامی روستاها و دهیاران بخش مرکزی که در محل فرمانداری برگزار شد، با بیان اینکه انتخابات یک رویداد بسیار مهم سیاسی است اظهار داشت: همه ما باید این باور را در خود نهادینه کنیم که ایران متعلق به همه ماست و هیچ کدام از ما به تنهایی نمیتوانند ادعا کنند که این سرزمین از آن آن هاست.

وی ادامه داد: لذا بحث ضرورت همدلی و روحیه هم افزایی و همکاری یکی از موضوعات مهمی است که باید به آن بپردازیم.

رئیس امور هماهنگی برگزاری انتخابات شهرستان دماوند با بیان اینکه راه برون رفت از مشکلات بر اساس تجربه ها روحیه همکاری همدلی است، گفت: این روحیه باید تقویت و احیا شود تا با وحدت و هم افزایی بیشتر از این مشکلات عبور کنیم؛ اگر این اتفاق بیوفتد تحریم و تهدیدی که از سوی دشمن انجام می شود به هیچ وجه کارساز نخواهد بود.

وی تصریح کرد: در بخش مرکزی با توجه به صعب العبور بودن برخی روستاها و شرایط جوی احتمال بارش برف و باران در روز انتخابات در این روستاها خواهیم داشت که باید از امروز به فکر این موضوعات باشیم.

رئیس امور هماهنگی برگزاری انتخابات شهرستان دماوند گفت: ممکن است اگر با شرایط جوی نامناسب روبرو شدیم، صندوق اخذ رای و ملزومات آن را از روز قبل به روستاها تحویل دهیم.

جهانشاهی با بیان اینکه وظیفه ما مسئولین در ایام انتخابات بسیار سنگین است، افزود: یکی از موضوعاتی که باید دقت شود دهیاری ها و اعضای شوراها اجازه همراهی با هیچ کدام از کاندیداها را ندارند و این موضوع در قانون نیز ممنوع شده است اما در برخی موارد در شهرستان مشاهده شده است.

وی خاطر نشان کرد: در بحث اطلاعات و اخبار در حوزه روستایی باید بیشتر فعالیت کنند و بر اساس دستور عملی که از استان آمده باید روزانه این آمار داده شود.

رئیس امور هماهنگی برگزاری انتخابات شهرستان ماوند افزود: همچنین در بحث خدمات و امکانات باید نیاز های ما به صورت اساسی تامین شود.

انتهای خبر/*