رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند از برگزاری مسابقات فرهنگی در 14 رشته مختلف به مناسبت عید غدیر در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، غلامرضا عبدالله بیگی  اظهار داشت:  به مناسبت عید غدیر و با توجه به جلساتی که امام جمعه شهرستان با مسئولان دستگاه‌ها تشکیل داد، مقرر شد که اقدام منسجم شهرستانی در خصوص بزرگداشت این عید انجام شود.

وی افزود: بخشی از اقدامات در سطح فرهنگی هستند و سه اقدام فرهنگی در این رابطه دیده شده است که در این میان، مسابقه بزرگ فرهنگی در ۱۴ رشته مختلف در سطح شهرستان اعلام خواهد شد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند گفت: با پیگیری‌های دفتر امام جمعه شهرستان دماوند نزدیک به ۱۱۰ جایزه ارزشمند نقدی و غیرنقدی برای مسابقه مذکور پیش بینی شده است.

عبدالله‌بیگی ادامه داد: این مسابقه در قالبهای مختلف اعم از بصری، تجسمی، فیلم، عکس، نمایش و دیگر بخش‌ها برگزار خواهد شد، پوستر آن نیز طی چند روز آینده منتشر می‌شود.

وی تصریح کرد: در بخش دیگر یک سوال درباره اینکه مردم در عید غدیر چه اقداماتی می‌توانند انجام دهند، مطرح می‌شود و هر فردی به مناسبت این روز چه اقدامی انجام می‌دهد.

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان دماوند بیان کرد: بخش دیگر شامل مسابقه ایده‌پردازی غدیر است که ۱۴ جایزه نقدی و غیرنقدی قابل توجه برای آن اختصاص داده شده است.

انتهای خبر/*

  • نویسنده : هاشمی