امام جمعه شهرستان دماوند گفت: دفاع مقدس باعث شکست دو ابر قدرت شرق و غرب و سرشکستی سردمداران نظام های فاسد در مقابل اسلام شد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در خطبه های سیاسی عبادی نماز جمعه این هفته در دماوند با اشاره به آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: برکات دفاع مقدس در دیدگاه امام خمینی فراوان و دیدگاه ایشان فرصت محور بود؛ جنگ تحمیلی به ما آموخت باید روی پای خودمان بایستیم و مظلومیت ما و ستمگری متجاوزان را به جهان ثابت کرد.

وی با بیان اینکه دفاع مقدس ریشه های پربار انقلاب اسلامی را عمیق تر کرده است، گفت: دفاع مقدس نشان داد که امکان مبارزه طولانی علیه تمام ستمگران جهان وجود دارد؛ دفاع مقدس ما شکست دو ابر قدرت شرق و غرب و احساس ذلت سردمداران نظام های فاسد در مقابل اسلام را در برداشت.

امام جمعه شهرستان دماوند با اشاره به اینکه برخی مخالفان داخلی بر این باور بودند که جنگ تحمبلی دستاوردی برای ما نداشت، بیان کرد: دشمنان در هر زمینه ای که از ما ضعف ببینند دندان طمع خود را تیز می کنند، قوی شدن تنها راه حل مشکلات است؛ دشمن مستکبر، امنیت، سلامت، هیئت و وحدت ما را نشانه گرفته است و ما باید هوشیار باشیم.

فتاح دماوندی تصریح کرد: نیروهای مسلح باید بیش از پیش تقویت شوند تا کسی جرات تعرض به کشور را نداشته باشد؛ در خصوص معیشت، اصلاح الگوی مصرف و صرفه جویی، مبارزه با احتکار و گران فروشی، و ادامه نهضت کمک مومنانه باید مدنظر باشد.

وی تاکید کرد: مهم ترین عامل بازدارندگی دشمن، وحدت و همدلی ما در همه زمینه هاست.

امام جمعه شهرستان دماوند در خصوص آشکار سازی روابط برخی کشورهای منطقه با رژیم صهیونیستی، خاطر نشان کرد: غده سرطانی صهیونیسم پیکره همکاری خلیج فارس و اتحادیه عرب را تسخیر کرده و همه را با یکدیگر مسموم خواهد کرد؛ در مقابل مقاومت فلسطین با تکمیل تسلیحاتی غزه به تسلیح کامل کرانه غربی رود اردن مشغول است.

انتهای خبر/*