امام جمعه شهرستان دماوند گفت: خبرنگار باید ازاد، شجاع و وابسته به حزب و گروه و جناح سیاسی اقتصادی و اجتماعی خاصی نباشد استقلال و ازادی خبرنگار اگر حفظ شود در میان مردم محبوب می شود.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، حجت الاسلام و المسلمین کاظم فتاح دماوندی در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در فرمانداری برگزار شد، اظهار داشت: در نظام اسلامی و برای مردم اطلاع رسانی مفید کردن و در راه اهداف نظام قدم برداشتن به وسیله ابزار قلم و دوربین و رسانه و… افتخار بزرگی است که از ابزار هنر برای خدمت به مردم استفاده کنیم.

وی افزود: یک خبرنگار باید هم سرعت، صحت و دقت را در کار خود در نظر داشته باشد، مردم شما را انسان های عادلی می داند خبرنگار باید عادل باشد.

امام جمعه شهرستان دماوند گفت: در خبر باید ایمان خبر رساننده مهم و مد نظر باشد و کاری که انجام می دهد برای خدا و مصلحت مردم و نظام انجام دهد.

فتاح دماوندی با بیان اینکه خیلی از خبرها لزومی ندارد که منتشر شود، افزود: خبری باید منتشر شود که سودی به حال مردم داشته باشد، خبرنگار باید ازاد، شجاع و وابسته به حزب و گروه و جناح سیاسی اقتصادی و اجتماعی خاصی نباشد استقلال و ازادی خبرنگار اگر حفظ شود در میان مردم محبوب می شود.

وی تصریح کرد: شما خبرنگاران نه تنها برای جمهوری اسلامی تلاش کنید بلکه باید برای تمام انسان ها و بشر باشد.

امام جمعه شهرستان دماوند بیان کرد: خبرنگار باید مانند خورشید باشد و نور ان به همه جا برسد.

فتاح دماوندی با بیان اینکه در تمام امور نباید ها و بایدهایی داریم، خاطر نشان کرد: خبرنگار باید لحظه شناس باشد و به موقع به میدان بیاید.

وی افزود: خبرنگاران باید تلاش کنند تا شغل خبرنگاری شما را بهشتی کند.

انتهای خبر/*