از تعداد ۵۹ داوطلب تایید شده در هیات اجرایی انتخابات تا به امروز صلاحیت ۱۱ داوطلب در هیات نظارت‌بر انتخابات استان تهران از حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه تایید شده است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، پس تلاش های شبانه روزی در رسیدگی ۱۶ هزار پرونده؛ از ۵۹ داوطلب ثبت نام کرده در حوزه انتخابیه دماوند و فیروزکوه تا به امروز صلاحیت ۱۱ داوطلب در هیات نظارت‌بر انتخابات استان تهران تایید شده است.

این در حالیست که صلاحیت برخی از شخصیت‌هایی که در ادوار گذشته سابقه نمایندگی دماوند و فیروزکوه در مجلس شورای اسلامی را داشتند، احراز نشده است.

از دیگر نکات در تایید و صلاحیت ها و اسامی اعلام شده از سوی منابع مطلع، نام مصطفی خانزادی نماینده پرحاشیه مردم فیروزکوه و دماوند در مجلس ششم به چشم می خورد.

در هیات نظارت بر انتخابات از حوزه انتخابیه دماوند وفیروزکوه محسن اکبری، سعید درویشی، مجتبی گلبازی، حسام نوحی، مصطفی خانزادی، کامران نام‌آور، غلام‌عباس کیانی، عزیز بهزادی، مجتبی صدیق دماوندی و حسنقزوینی تایید صلاحیت شدند.

همچنین اخبار دریافتی حاکی از آن است یک داوطلب از یکی از حوزه های انتخابیه استان تهران در حال انتقال پروند به حوزه انتخابیه فیروزکوه و دماوند می باشد.

اسامی نهایی نامزدهای انتخابات مجلس شورای اسلامی ۲۲ بهمن به مراکز حوزه‌های انتخابیه اعلام می‌شود.

داوطلبانی که صلاحیت‌شان تایید نشده جهت ارائه شکایت ظرف مدت ۵ روز از ۲۲ دی‌ماه به دفاتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان مربوطه مراجعه کنند.

انتهای خبر/*