حجت الاسلام دشتی تحلیلگر سیاسی کشور در دماوند گفت: قدرت این نظام و مردم در تشیبع سردار سلیمانی هیمنه کفر را لرزاند و ترامپ را به غلط کردن انداخت.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، دومین یادواره ۴۰ شهید و جاویدالاثر مدافع حرم و مراسم گرامیداشت شب هفتم سردار سپهبد شهید قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش که در حسینیه محله قاضی شهرستان دماوند برگزار شد.

حجت الاسلام علی اصغر دشتی در ابن مراسم ضمن تسلیت و تبریک شهادت شهید سلیمانی و همرزمان شهیدش، اظهار داشت: یکی از نکاتی که قران کریم آن را مکررا تکرار فرموده مسئله مقاومت در برابر کفار است.

وی ادامه داد: انبیا الهی و کسانی که از جانب پروردگار انتخاب می شدند یکی از رسالت های مهمی که باید برای آن جانفشانی میکردند مقاومت در برابر ظلم بوده و است.

حجت الاسلام دشتی تحلیلگر سیاسی کشور با اشاره به بشارتی از قرآن، گفت: اگر در امور امیدمان به خداوند باشد لشکر کم نیز در برابر لشکر زیاد پیروز خواهد شد، زیرا دستور الهی مقاومت است.

دشتی افزود: قرآن صراحتا می فرماید دشمنان خود و دشمنان من را حق ندارید به عنوان دوست خود انتخاب کنید.

وی بیان کرد: فرهنگ ایستادگی و مقاومت تنها در دین اسلام وجود دارد و در مکاتب دیگر که از غرب و فرهنگ لیبرالی سرچشمه میگیرند، مقاومت معنایی ندارد.

تحلیلگر سیاسی کشور افزود: آن ها در مقابل دشمن به سرعت مذاکره می کنند، البته امروز در کشور عده ای نامه ای امضا کردند که با امریکا وارد مذاکره شویم، زمانی که فهم فرهنگ عاشورا نشود و فرهنگ و رسالت قرآن شناخته نشود این افراد در جامعه حرف از سازش می زنند.

دشتی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی کل ایران را داغدار کرد، اما شهادت منشا جوشش و انقلاب های دیگر شد، گفت: اگر یک سلیمانی رفت این نهضت جان خواهد گرفت زیرا تا قبل از این جریان کسی به صورت جدی به نابودی اسرائیل فکر نمی کرد اما این تکه تکه شدن ها منشا جان گرفتن جبهه مقاومت که علمدارش حضرت زهراست، خواهد بود.

وی تاکید کرد: دشمن چه مزدوران داخلی چه خارجی تا اسفند ماه برای ایران نقشه ها دارند که جمهوری اسلامی در قله چهل سالگی و در اوج اقتدار باید این اقتدار را بشکند که برگزار نکردن انتخابات ایران مهم ترین هدف آن ها است.

تحلیلگر سیاسی کشور تاکید کرد: قدرت این نظام و مردم در تشیبع سردار سلیمانی هیمنه کفر را لرزاند و ترامپ را به غلط کردن انداخت.

دشتی در خصوص انتخابات پیش رو تصریح کرد: این که به چه کسی رای داده شود مهم است، باید به کسی رای داده شود که شبکه های منافق و داعش ابراز شادمانی نکنند.

وی گفت: تا امروز در جامعه و در ایران قبل از سازش از نظر پیشرفت های علمی و… جلوتر بوده ایم پس نباید کسی وارد مجلس شود که مدام حرف از سازش بزند.

دشتی افزود: شهادت عده ای مانند حاج قاسم بی دلیل نیست و معادلات جهان را به هم میزند؛ پس از سیلی ایران به آمریکا برخی شبکه های نامرد داخلی نیز می گویند ما تلفات ندادیم اما لازم است بدانید عین الاسد بزرگترین مقر و مادر تمام مقرهای امریکا در منطقه است و مساحت آن به حدی عظیم بود که در آن اتوبوسرانی داشتند.

وی با بیان اینکه ما با معمولی ترین موشک ها و با موشک های ۱۸ سال پیش عین الاسد را زدیم، خاطر نشان کرد: این نشان از قدرت بالای نظامی ماست؛ در جامعه اسلامی اگر سکوت کنی ولی زمانت را می زند و اگر ولی زمان را بزند آن جامعه به صورت کامل سقوط می کند، باید بدانیم جبهه انقلاب و استقامت یعنی خستگی ناپذیر تا سیلی خوردن تا به گودال قتلگاه رفتن، تا اسیر کردن بچه و… که باید در این جبهه پای بسیاری از مسائل ایستاد.

تحلیلگر سباسی کشور اضافه کرد: بچه های فاطمیون قدم به قدم با صابرین در جنگ با دشمن می جنگیدند، جهانیان بدانند جبهه مقاومت یعنی هر کسی عاشق حضرت فاطمه است از هر رنگ، از هر پوست از هر ملیت زیر یک خیمه است؛ به خون حاج قاسم ها قسم اگر مسیولین داخلی غلط اضافی کرده و یا راهی را به سوی دشمن بازکنند و یا پای امریکا به پای مملکت باز شود آن مسئول و سرباز آمریکایی را خونشان به هم آغشته خواهیم کرد.

دشتی با اشاره به اینکه دشمن نقاط قوت ما را شناسایی و برای تک تک آن برنامه ریزی کرده است، عنوان کرد: برای موشکی، انرژی هسته ای، قدرت ما و… اگر ما بیدار و هوشیار باشیم و این قران هایی که سر نیزه کردند را برنگردانند و مردم را گول نزنند، رسوا کردن سپاه کفر دو قطبی کردن نیست بلکه دو قطبی کردن داخل این است که مردم را به جان سپاه اسلام و جان رهبری بیاندازند، باید در دقایق حساس بصیر باشیم.

انتهای خبر/*