سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند از متخلف شناخته شدن رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال شهرستان دماوند در پی انجام فعالیت ورزشی در زمین چمن تختی شهر دماوند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مهدی حیدری سرپرست فرمانداری دماوند عصر امروز در خصوص انجام فعالیت ورزشی در زمین چمن تختی شهر دماوند در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در پی انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر بی توجهی برخی افراد به شرایط کنونی و انجام فعالیت ورزشی در زمین چمن تختی شهر دماوند این موضوع مورد پیگیری قرار گرفت.

وی گفت: با توجه به مصوباتی که در ستاد مقابله با کرونا برای اماکن ورزشی و تعطیلی آن در نظر گرفتیم، مسئولان ذیربط نسبت به این موضوع بی‌توجه بودند و در نهایت مراتب را از طریق استان مورد پیگیری قرار دادیم.

حیدری افزود: طی مکاتبات صورت گرفته، رئیس اداره ورزش و جوانان و رئیس هیئت فوتبال شهرستان دماوند متخلف شناخته شده و جهت به تخلفات به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران معرفی شدند.

سرپرست فرمانداری در پایان خاطرنشان کرد: سلامت شهروندان برای ما بیشترین اهمیت را دارد و هر اداره یا ارگانی که از مصوبات ستاد مبارزه با کرونا تمکین نکنند بدون اغماض برخورد خواهیم کرد.

همیچنین حسن خیرخواه رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دماوند در این خصوص اظهار داشت: مطابق دستورالعمل ارائه شده از سوی ستاد ملی مبارزه با کرونا برای حفظ سلامت جامعه ورزش، کلیه باشگاه‌های ورزشی و سالن های ورزشی و استخرها اعم از خصوصی و دولتی تا اطلاع ثانوی تعطیل خواهند بود.

وی گفت: طبق بررسی‌های به عمل آمده و بازدید از مجموعه در خصوص گزارش فوق الذکر افراد حاضر در استادیوم از عدم حضور سرایدار سوءاستفاده و از دیوار شمالی وارد شده و به فعالیت پرداخته‌اند، در اسرع وقت با متخلفین برخورد جدی خواهد شد.‌

انتهای خبر/*