معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران از کارخانه کیمیا شیمی در ناحیه شهرک صنعتی دماوند بازدید کرد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار تهران بعد از ظهر امروز از کارخانه کیمیاشیمی که در ناحیه صنعتی آئینه ورزان دماوند واقع شده ،که خط تولید اسپری ضد عفونی کننده خود را افزایش داده است، بازدید کرد.

محمد امامی امین در حاشیه این بازیداظهار داشت: یکی از کارخانه‌های شهرستان دماوند که پیش از این اقدام به تولید محصولات آرایشی و بهداشتی می‌کرد، با توجه به شرایط موجود خط تولید را به تولید مواد ضدعفونی کننده و شوینده تغییر داد.

وی ادامه داد: با توجه به ظرفیت عالی در این کارخانه، به صورت روزانه ۵۰ هزار عدد از این محصولات تولید می‌شود که البته توان و ظرفیت تولید آنها بیش از این نیز است و این‌گونه اذعان دارند که توان تولید روزانه ۱۰۰ هزار قوطی را دارند.

معاون امور اقتصادی استانداری تهران بیان کرد: با توجه به این بازدید، این کارخانه مشکلی در زمینه تأمین الکل داشتند که تلاش می‌کنیم پیگیری‌های لازم در این راستا صورت گیرد؛ بعضی از کارخانه‌ها توان تولید مواد ضدعفونی‌کننده دارند، اما ظرف لازم برای پر کردن مواد ندارند.

وی افزود: این کارخانه ظرفیت تولید ۲۰۰ هزار عدد قوطی را دارد و مقرر شد با هماهنگی‌های صورت‌گرفته، از قوطی‌های مازاد تولید شده برای کارخانه‌هایی که نیاز دارند، استفاده شده و آماده‌سازی و تحویل شود.

 

انتهای خبر/*