بخشدار مرکزی دماوند گفت: انجام اقدامات پیشگیرانه توسط نهادهای اجرایی سبب ایجاد آرامش روانی در بین مردم می شود.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مهدی حیدری، بخشدار مرکزی دماوند در گفت و گو با خبرنگاران در خصوص فعالیت های مبارزه با کرونا در بخش مرکزی اظهار داشت: در پی شیوع ویروس کرونا و به خطر افتادن سلامت مردم، انجام اقدامات پیشگیرانه به منظور جلوگیری از این ویروس به مهم ترین دغدغه مردم تبدیل شده است.

وی ادامه داد: تمام دهیاری های این بخش باید در راستای پیشگیری و کنترل این ویروس از بیشترین امکانات به منظور شناسایی افراد مبتلا به این بیماری در سطح روستا بهره برده و با شبکه بهداشت و درمان شهرستان همکاری لازم را داشته باشند.

بخشدار مرکزی دماوند بیان کرد: با توجه به نزدیک شدن به ایام نوروز و ضرورت جلوگیری از حضور افراد غیر بومی در سطح روستاها، تمام دهیاران باید نسبت به کنترل عبور و مرور و رصد افراد مختلف با همکاری نهادهای ذیربط اهتمام ورزند.

حیدری گفت: همچنین دهیاران باید در جهت همکاری اهالی روستا و عدم خروج آنان از منازل و تاکید بر رعایت اصول بهداشتی در صورت داشتن علائم مشکوک به بیماری کرونا به منظور ریشه کن شدن ویروس اقدامات لازم را انجام دهند.

وی تصریح کرد: بی شک انجام این اقدامات توسط نهادهای اجرایی و توجه ویژه به این امر سبب میشود تا مردم آرامش روانی و اطمینان خاطر خوبی از مدیریت روستایی داشته باشند.

 

انتهای خبر/*