مدیر مسئول روزنامه کیهان در مراسم گرامیداشت دهه فجر در دماوند گفت: رای حق الناس است و باید حفظ شود؛ شهید سلیمانی قهرمان مقاومت بود بنابراین کسانی که مقاومت را زیر سوال می برند شایسته مسئولیت نیستند.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، حسین شریعتمداری مدیر مسئول روزنامه کیهان در مراسم گرامیداشت دهه فجر که امشب در مسجد جامع شهرستان دماوند برگزار شد، ضمن تبریک دهه فجر اظهار داشت: در تمام دنیا هیچ کشوری نیست که سالروز تاسیس خود را با یک راهپیمایی عظیم به تایید ملت خود برساند.

وی ادامه داد: لزوم این کار برای این است که ما فراموش نکنیم کجا بودیم، اگر این موضوع را فراموش کنیم مطاعی که به دست آورده ایم را قدر نمی دانیم و اگر قدر ندانیم ارزان می فروشیم.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با اشاره به شهادت شهید سلیمانی بیان کرد: دشمن سعی می کند ماجرای شهادت این شهید بزرگوار را تحریف کنند؛ شهادت شهید سلیمانی و پیامدهای آن یکی از معجزات بزرگ الهی بود، ما باید از شهادت شهید سلیمانی و دهه فجر نسخه حرکت خود را بیرون بکشیم.

شریعتمداری با بیان اینکه ماندگاری انقلاب نیز یک معجزه الهی بود، تصریح کرد: ۴۱ سال در حالیکه ایران در تمام دوره ها با دشمنان خود درگیر بوده است؛ در تشییع و بزرگداشت شهادت شهید سلیمانی تقریبا کسی در خانه نماند و ده ها میلیون نفر به صحنه آمدند و این نشان می دهد که انقلاب همچنان زنده و پابرجاست.

وی افزود: این موضوع نشان می دهد که توده های عظیم مردم چه نسخه ای را می پسندند؛ برای اینکه ببینیم مردم چه نسخه ای را می پسندند باید ببینیم شهید سلیمانی چه ویژگی هایی داشت.

مدیر مسئول روزنامه کیهان با بیان اینکه سردار سلیمانی یک مومن واقعی بود، گفت: اگر کسی را دیدید که در این زمینه لغزش دارد به او روی نیاورید، رای حق الناس است و باید حفظ شود؛ شهید سلیمانی قهرمان مقاومت بود بنابراین کسانی که مقاومت را زیر سوال می برند شایسته مسئولیت نیستند.

شریعتمداری با تاکید براینکه وقتی برای شهید سلیمانی عزاداری می کنید نباید به راه او پشت کرد، تصریح کرد: سلیمانی ساده زیست بود و هیچ تصویری از او دیده نمی شود که پشت میز نشسته باشد؛ او یا در جبهه بوده، یا در حال عبادت و یا در حال کمک به مردم محروم، مردم این چنین زندگی ای را می پذیرند.

وی تاکید کرد: کسی که درد و محرومیت را نچشیده باشد نمی تواند درد مردم را بفهمد، چنین فردی نباید در مسئولیت قرار گیرد؛ اگر می خواهی از شهید سلیمانی تبعیت کنید باید این افراد را شناخته و سراغ آن ها نروید.

مدیر مسئول روزنامه کیهان خاطر نشان کرد: یکی از ویژگی های این جریانات دروغگویی است، امروز حرفی می زنند و فردا آن را نفی می کنند؛ در همین روزها بسیاری از مشکلات اقتصادی درست کردند و امروز از چیزی که خودشان به مردم وارد کردند اعتراض می کنند.

شریعتمداری عنوان کرد: اگر اسلام را دوست دارید باید مراقب باشید تا چه کسانی را به کانون های تصمیم ساز می فرستید؛ کسی که با همین انتخابات مسئولیت گرفته، چگونه است که امروز انتخابات را انتصابات می نامید.

وی با بیان اینکه ما باید از دهه فجر و شهید حاج قاسم ها چنین درس هایی بگیریم، بیان کرد: حاج قاسم اهل گفت و گو بود اما باج نمی داد این از ویژگی های برجسته ایشان بود، این دروغ است که ایشان سیاستمدار نبود، بلکه سیاستمدار بسیار برجسته ای بود فقط وابسته به یک حزب و گروه خاصی نبود.

مدیر مسئول روزنامه کیهان گفت: برخی از مذاکرات دیکته نویسی است، اگر رهبری می گوید ما با آمریکا مذاکره نمی کنیم به این دلیل است که آن ها حاضر نیستند در خصوص مسائل بررسی شود بلکه آن ها موضوع مذاکره و سقف مذاکره را از قبل تعیین کرده اند و او می گوید شما بیایید و نکاتی که ما می گوییم را بپذیرید.

شریعتمداری ادامه داد: آن ها می خواهند ما صنعت موشکی خود را متوقف کنیم تا بتوانند به عنوان یک لقمه راحت ما را ببلعند.

وی گفت: کسانی که این مسائل ساده را درک نکرده اند شایسته حضور در مسئولیت نیستند؛ ترامپ به صراحت اعلام کرده که دستور ترور حاج قاسم را داده اما متاسفانه برخی هنوز می گویند مذاکره کنیم.

مدیر مسئول روزنامه با اشاره به سخنی از رهبر معظم که فرموند، خونخواه شهید سلیمانی همه نیروهای مقاومت هستند، تصریح کرد: عملیاتی که اخیرا انصرالله یمن انجام داد چیزی شبیه فتح المبین ماست، تعداد ادواتی که گرفته اند بیشمار است و این ها همه پس از شهادت شهید سلیمانی است.

شریعتمداری خاطر نشان کرد: این جایگاه و در این نقطه حیف است که کسانی به کانون های تصمیم ساز و سیاست پرداز بفرستیم که با این گونه جریانات آشناییت ندارند.

انتهای خبر/*