۸ پروژه در نهمین روز از دهه مبارک فجر در شهرستان دماوند به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،در نهمین روز از دهه فجر افتتاح های شهرستان دماوند با حضور مسئولین ادامه داشت.

افتتاح پروژه پارک ساران با اعتباری بالغ بر ۲/۵ میلیارد ریال، افتتاح پروژه دیوار ساحلی با اعتباری بالغ بر ۸ میلیارد ریال به طول ۵۰۰ متر، افتتاح پروژه نمازخانه بین راهی در شهرک امام خمینی با اعتباری بالغ بر ۲/۵ میلیارد ریال از جمله پروژه های مورد بهره برداری در نهمین روز از دهه فجر بود.

افتتاح واحد صنعتی پرشین تجهیز سیستم بکی دیگر از پروژه هایورد بهدا برداری بود که این پروژه تولید کیت هورمون مربوط به مواد معدنی و استخوان، در شهرک صنعتی دماوند ۲ با اعتباری بالغ بر هشت میلیارد تومان به بهره‌برداری رسید.

همچنین در نهمین روز از دهه مبارک فجر، ۴ پروژه ندامتگاه دماوند با حضور مدیرکل زندان‌های استان تهران، فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان اجرایی و قضایی شرق استان تهران افتتاح شد که این پروژه‌ها شامل اندرزگاه جدید با ظرفیت ۴۵۰ نفر، اتاق مانیتورینگ، سالن ملاقات و سالن جلسات است.

در ادامه دو پروژه روسازی آسفالت و جمع‌آوری آب‌های سطحی معابر در شهرک صنعتی دماوند ۲
ای با اعتبار اولیه بالغ بر ۱۴ میلیارد تومان در مساحتی بالغ بر ۵۰ هزار مترمربع آسفالت و کلنگ‌زنی طرح صنعتی شرکت کلرد آمل در دماوند
این پروژه در شهرک صنعتی دماوند ۲ با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد تومان، موقعیت اشتغال ۵۰۰ نفر به صورت مستقیم فراهم می‌کند، انجام شد.

انتهای خبر/*