فرماندار شهرستان دماوند از افتتاح پروژه های بخش رودهن با اعتباری بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان در دهمین روز از دهه فجر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مجید صفری در گفت و گو با اصحاب رسانه در حاشیه افتتاح پروژه های دهه فجر اظهار داشت: خوشبختانه پروژه های بسیار خوبی در دهه فجر به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: امروز در بخش رودهن شاهد افتتاح پروژه های بسیار خوبی با اعتباری بالغ بر حدود ۱۰ میلیارد تومان بودیم.

فرماندار شهرستان دماوند بیان کرد: افتتاح جایگاه سوخت موسوی در رودهن یکی از پروژه های بسیار مهمی است که به دلیل قرار گرفتن در مسیر اصلی می تواند خدمات بسیار خوبی به مسافران ارائه دهد.

صفری افزود: این پروژه در دو هزار و ۲۰۰ متر مربع مساحت، دارای ۴ نازل نفت‌گاز، ۹ نازل بنزین معمولی و ۸ نازل بنزین سوپر است که با اعتباری بیش از ۴ میلیارد تومان افتتاح شد و زمینه اشتغال ۱۰ نفر را فراهم کرده است.

وی گفت: همچنین افتتاح ساختمان دهیاری خورین در بخش رودهن با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیون تومان در یک طبقه به صورت اجاره موقت است.

فرماندار شهرستان دماوند افزود: کلنگ‌زنی ساختمان شورای اسلامی و دهیاری خورین در بخش رودهن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان در زمینی با مساحت ۴۰۰ متر مربع در دهمین روز از دهه فجر انجام شد.

صفری تاکید کرد: یکی از موضوعاتی که برای ما بسیار دارای اهمیت است رسیدگی به مسائل بهداستی و درمانی است که خوشبختانه امروز شاهد افتتاح درمانگاه شبانه‌روزی مهرآور در مهرآباد بخش رودهن بودیم که با توجه به جمعیت این منطقه پروژه بسیار مهمی به حساب می آمد.

وی تصریح کرد: این پروژه در پنج طبقه با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان افتتاح شد و به ارائه خدماتی در زمینه مغز و اعصاب، دندانپزشکی، پزشک عمومی، مامایی، جراحی عمومی و فیزیوتراپی می‌پردازد.

فرماندار شهرستان دماوند گفت: افتتاح ساختمان شورای اسلامی و دهیاری مهرآباد با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان در سه طبقه به مساحت ۶۰۰ متر مربع از دیگر پروژه های مورد بهره برداری بود.

صفری عنوان کرد: کلنگ‌زنی زمین فوتبال مهرآباد در بخش رودهن با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان از سایر برنامه ها در دهمین روز از دهه فجر بود.

وی تاکید کرد: در این پروژه احداث چمن مصنوعی، دیوار، رختکن و پیست دو و میدانی پیش‌بینی شده است.

 

انتهای خبر/*