شهردار دماوند از افتتاح و کلنگ زنی ۱۷ پروژه عمرانی و خدماتی شهر دماوند با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،عباس صفری در حاشیه اففتاح پروژه های شهرداری دماوند در چهارمین روز از دهه فجر در گفت و گو با خبرنگار تیتر دماوند اظهار داشت: امروز افتتاح و کلنگ زنی ۱۷ پروژه عمرانی و خدماتی شهرداری دماوند با اعتباری بالغ بر ۴۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان انجام شد.

وی در خصوص برخی از این پروژه ها بیان کرد: پروژه ساخت خانه بهداشت مشا از پروژا های بسیار مهم ما بود که با مشارکت بخش خصوصی و خیرساز با زیربنای ۷۰۰ متر مربع در چهار طبقه و با اعتباری بالغ بر ۳ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان به بهره برداری رسید.

شهردار دماوند ادامه داد: ساخت ایستگاه اورژانس با مساحت ۲۰۰ متر مربع و اعتبار یک میلیارد، پروژه آسفالت بلوار ناهید مشا به مساحت ۵۱۰۰ متر مربع با اعتبار ۵۰۰ میلبون تومان و پروژه جدولگذاری و زیرسازی مسکن مهر با اعتبار یک میلیارد تومان از جمله پروژه های مورد بهره برداری در دهه فجر بود.

صفری تصریح کرد: راه اندازی مرکز ساماندهی و نقاهتگاه سگ های بلاصاحب شرق استان تهران با مساحت ۳ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلبون تومان از پروژه های بسیار مهم در شهرستان بوده است.

وی گفت: جمع آوری، زنده گیری، انگل زدایی، عقیم سازی، غذا دهی و رهاسازی در طبیعت از جمله مواردی است که در این مرکز انجام می شود.

شهردار دماوند با اشاره به آغاز به کار نصب دوربین های کنترل و نظارت و ثبت تخلفات در دماوند، افزود: این پروژه با اعتبار ۱۹ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان انجام شد.

صفری تاکید کرد: این پروژه مزایای بسیاری از جمله کاهش تصادفات و مرگ و میر، ایجاد نظم و انضباط و جلوگیری از سرقت های احتمالی، کاهش آلودگی هوا با استفاده از دوربین های کنترل سرعت و… را خواهد داشت.

 

انتهای خبر/*