معاون امور عمرانی استانداری تهران با بیان اینکه در ۹ محور اصلی در استان تهران اعمال محدودیت شده است، گفت: خوشبختانه در شهرستان دماوند این محدودیت ها به خوبی در حال اجراست.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،تقی زاده معاون امور عمرانی استاندار تهران امروز در بازدید از اجرای طرح محدودیت های اعمال شده در رفت و آمد در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نخستین بازدید براساس این طرح که در سطح استان ابلاغ شده که ما بر اساس این مصوبه ۹ محور اصلی خروجی و ورودی استان تحت کنترل این محدودیت ها قرار می گیرد.

وی ادامه داد: دیروز در جلسه استان نیز اعلام شد که راه های فرعی نیز بر اساس تشخیص فرمانداران با درایت و تدبیر خودشان در آن مسیر ها نیز محدودیت های ترددی اعمال شود.

معاون امور عمرانی استانداری تهران بیان کرد: دو مسیر فرعی ایوانکی و سه راه مهر آیاد که از مسیرهای فرعی پرتردد هستند محدکدیت اعمال شده و در حال حاضر توسط مامورین انتظامی و پلیس راه مسدود شده است.

تقی زاده تصریح کرد: این موضوع در سایر شهرستان های استان تهران نیز در حال اجراست؛ در این بازدید برخی نکات ضروری نیز اعمال شده که بر این اساس مقرر شد تا یک لاین ضروری برای عبور کامیون های حامل سوخت و مواد غذایی و خودروهای مستثنی ایجاد شود تا مشکلی وجود نداشته باشد.

وی تاکید کرد: شهرستان دماوند به لحاظ نقش گردشگری طبعا افراد برای دست یابی به برخی امکانات طبیعی و محیطی به این شهرستان مراجعه می کنند که خود هدف طرح ما را تضعیف می کند و در قطع زنجیره کرونا خطا ایجاد می کند که از این رو باید این مسیر ها بسته می شد، این محدودیت فعلا یک هفته اما احتمال تمدید خواهد داشت.

 

انتهای خبر/*