سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند با بیان اینکه در ورودی های شهرستان دماوند در روزهای آتی اعمال خواهد شد، گفت: مسافران اسکان یافته نسبت به ترک شهرستان اقدام کنند.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند،مهدی حیدری سرپرست فرمانداری شهرستان دماوند در گفت و گو با خبرنگاران اظهار داشت: با توجه به شرایط پیش رو و حجم بالای ورود مسافران به شهرستان دماوند و عدم رعایت مسائل بهداشتی تدابیری در جهت کاهش آسیب های وارده به شهرستان اندیشیده شد.

وی افزود: طی بررسی های صورت گرفته با توجه به تصمیمات اتخاذ شده توسط مسئولان ارشد شهرستان در روزهای آتی در تمام ورودی های این شهرستان محدودیت هایی اعمال خواهد شد.

سرپرست فرماندلری شهرستان دماوند گفت: از تمام افرادی که در این شهرستان اسکان یافته تقاضا داریم هر چه زودتر نسبت به ترک شهرستان اقدام کنند، زیرا با توجه به اعمال محدودیت های مد نظر دچار مشکل خواهند شد.

حیدری بیان کرد: ورودی استان سمنان به این شهرستان، ورودی محور هراز از منطقه مشاء به شهر دماوند و تمام ورودی هایی که از منطقه گیلاوند به بلوار آیت الله خامنه ای و شهر دماوند منتهی خواهد شد از جمله نقاط مد نظر به منظور اعمال محدودیت خواهد بود.

وی تاکید کرد: در همین راستا محدودیت های بیشتری در حوزه اصناف در معابر اصلی شهرستان مطرح و تدابیر لازم اتخاذ خواهد شد.

انتهای خبر/د/*