فرمانده سپاه شهرستان دماوند، از توزیع 1500بسته معیشتی و 45 سری جهیزیه بین نیازمندان در مرحله دوم رزمایش کمک مومنانه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، سرهنگ روح اله عرب، فرمانده سپاه شهرستان دماوند، در گفتگوی اختصاصی با این پایگاه خبری، درباره دومین مرحله رزمایش سراسری کمک مومنانه اظهار داشت: در پی فرمایش مقام معظم رهبری در نیمه شعبان امسال برای کمک مومنانه و یاری رساندن به خانواده‌های نیازمند و کم درآمد در آستانه ماه مبارک رمضان، سپاه و بسیج همانند همیشه با تمام توان پای کار آمدند.
فرمانده سپاه شهرستان دماوند در ادامه افزود: مرحله نخس ت رزمایش مواسات و کمک مومنانه در شهرستان که همزمان با ماه مبارک رمضان و پس از آن ادامه داشت، با توزیع بیش از ۶۰۰۰ بسته معیشتی بین نیازمندان برگزار شد.
سرهنگ پاسدار عرب با اشاره به تأکیدات رهبر معظم انقلاب برای استمرار رزمایش کمک مومنانه بیان داشت: مرحله دوم این رزمایش از عید قربان تا غدیر و در دهه امامت و ولایت انجام می‌شود.
وی هم چنین خاطر نشان کرد: با کمک پایگاه‌های مقاومت بسیج خانواده‌های نیازمند در سطح شهرستان شناسایی شدند و برای مراحل بعدی رزمایش نیز از ظرفیت پایگاه‌ها در روستاها و محلات استفاده خواهیم شد.
فرمانده سپاه شهرستان دماوند در پایان اذعان داشت: اهدای ۴۵ سری جهیزیه به زوج های نیازمند با نشان های تولید داخلی در سال جهش تولید با هدف رونق بخشیدن به فضای کسب و کار و تولیدات داخلی و فرهنگ سازی آن در جامعه در روز عید سعید غدیر که در راستای کمیته محرومیت‌زدایی برگزار خواهد شد، از مهمترین برنامه های این دهه می باشد.

انتهای خبر/*

  • نویسنده : هاشمی