خطیب نماز جمعه دماوند با اشاره به جنایت تروریست ها ی آمریکایی در بغداد گفت: آمریکا منتظر سیلی سخت جبهه مقاومت باشد، ترامپ با دم شیر بازی کرده است.

به گزارش پایگاه خبری تیتر دماوند، حجت الاسلام فتاح دماوندی در خطبه های عبادی سیاسی نماز جمعه دماوند اظهار داشت: ۱۷دی ماه سالروز واقعه عبرت آمیز و درس آموز است، از دستور کشف حجاب تا توهین به ساحت امام خمینی (ره)، رضاخان تحت‌تاثیر اصلاحات غربی و دین ستیزانه قانون لباس متحدالشکل مردان و کشف حجاب بانوان را اجرا کرد.

وی گفت: سی و دو سال بعد در ۱۷ دی ۵۶ وزیر فرهنگ و هنر وقت داریوش همایون مقاله ای را در روزنامه اطلاعات آن روز با نام مستعار احمد رشیدی مطلق با عنوان ایران و استعمار سرخ و سیاه نوشته و ۱۵خرداد را حامل اتحاد روحانیون و کمونیست ها دانست و با وقاحت تمام به امام رحمت الله علیه اهانت کرد.

تهاجم به نمادهای هویتی مسلمین با هدف ضربه زدن به حقیقت اسلام انجام می شود

خطیب نماز جمعه دماوند با بیان کرد: تهاجم به نمادهای هویتی مسلمین با هدف ضربه زدن به حقیقت اسلام انجام می شود، حجاب یک وسیله صیانت بخش برای زنان نیست بلکه نمادی از زن مسلمان است.

وی تصریح کرد: برخی روشنفکر نماها با دوگانه سازی حجاب – آزادی یا حجاب اجباری و حجاب اختیاری به دنبال فریب زنان مسلمان و لا ابالی کردن آنها هستند، حجاب نماد بارز هویت زن مسلمان است عده‌ای به دنبال قداست شکنی از اسلام و پایین آوردن شأن و منزلت بانوان هستند.

فتاح دماوندی در ادامه با اشاره به رزمایش مرکب ایران با چین و روسیه عنوان کرد: این رزمایش، نماد دست برتر ایران در مقابله با آمریکا و همپیمانشان بود، برای اولین بار در طول تاریخ ایران قبل و بعد از انقلاب سه کشور که دو کشور آن عضو شورای امنیت هستند، باهم مانور مشترک نظامی برگزار کردند.

وی افزود: ایران، چین و روسیه در ۱۷ هزار کیلومتر مربع در دریای عمان و اقیانوس هند در محل تلاقی گذرگاه حساس و حیاتی هرمز و باب المندب که محل عبور ۸۰ درصد نفت دنیاست رزمایش نظامی امنیتی برگزار کردند.

امام جمعه دماوند گفت: چین و روسیه اهمیت ایران و قدرت بازدارندگی، پاسخگویی و واکنش سریع ایران را شناخته‌اند و با ایران اهداف مشترک امنیتی، نظامی و اقتصادی دارند، جهانیان نشانه های اقتدار ایران را در سرنگونی پهپاد آمریکا و توقیف نفتکش های انگلیسی به خوبی مشاهده کرده اند.

وی اذعان کرد: قدرت هم پیمانان ایران از جمله انصارالله و حزب الله در حمله به آرامکوی عربستان و بنادر امارات، که سبب وحشت آفرینی در دل اسرائیلی ها شد بر کسی پوشیده نیست، رزمایش ایران و دو کشور قدرتمند جهان نشانه‌ای از افول و نفوذ آمریکا در منطقه قلب انرژی جهان است.

شهادت سردار سلیمانی به معنای اعلام جنگ نامحدود آمریکا با جبهه مقاومت است

حجت‌الاسلام فتاح دماوندی در ادامه با اشاره به شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اظهار کرد: رهبر انقلاب صبح امروز به مناسب شهادت سردار سلیمانی و ابومهدی مهندس معاون حشدالشعبی توسط ارتش تروریست آمریکا سه روز عزای عمومی اعلام کردند.

وی با بیان اینکه آمریکایی ها جنایت بزرگی مرتکب شدن تصریح کرد: بزرگترین آرزوی سردار سلیمانی شهادت بود او بارها آرزوی شهادت کرد و به آرزویش رسید، آمریکا و رژیم غاصب اسرائیل مسئول شهادت این دو فرمانده بزرگ هستند، حماقت رئیس‌جمهور آمریکا در این عمل را خود آمریکایی‌ها نیز تایید کرده اند.

امام جمعه دماوند بیان کرد: شهادت سردار سلیمانی به معنای اعلام جنگ نامحدود آمریکا با جبهه مقاومت است و هیچکس نمی‌تواند جلوی نتایج خسارت اعلان جنگ آمریکا با جبهه مقاومت را بگیرد، آمریکایی ها به شدت ترسیده اند و قصد دارد عوامل خود را از عراق خارج کنند.

شهادت سردار سلیمانی آغاز فصل جدیدی در اوج گیری جبهه مقاومت و موجب اتحاد جهان اسلام شد

وی افزود: حاج قاسم سلیمانی یک مرد نبود او نماد یک تفکر و یک راه نورانی و سمبل نصرت دین خدا و جهاد برای رهایی همه مظلومان عالم بود، او پرورش یافته مکتب امام خمینی (ره) و سرباز مخلص امام خامنه ای بود.

وی گفت: آمریکا با این اقدام بزدلانه و شبانه و تروریستی مرتکب یک حماقت راهبردی شد، آمریکا می خواست به گمان خود پیروزمندانه از عراق خارج شود اما شهادت سلیمانی همه آرزوهای ترامپ را بر باد داد، شهادت سردار سلیمانی آغاز فصل جدیدی در اوج گیری جبهه مقاومت و موجب اتحاد جهان اسلام شد.

وی ادامه داد: استکبار و صهیونیسم دائم کابوس انتقام را خواهند دید، انتقام خون سردارسلیمانی یک مطالبه اسلامی است نه فقط ایرانی، سردار سلیمانی بنیانگذار هسته‌های مقاومت بین المللی از جمله حشدالشعبی عراق، فاطمیون افغانستان، زینبیون پاکستان، حزب الله لبنان، انصارالله یمن، وات الوطنی سوریه و مقاومت فلسطین بود.
خون پاک افق های جدیدی را برای وحدت بیشتر جهان علیه ظالمین خواهد گشود

خطیب نماز جمعه دماوند عنوان کرد: دشمنان بدانند مکتب خمینی و خامنه ای سلیمانی ها دارند و به عنایت الهی دشمن به زودی نتیجه خباثت خود را خواهد دید، سردار سلیمانی نماد وحدت و اتحاد جهان اسلام بود، خون پاک افق های جدیدی را برای وحدت بیشتر جهان علیه ظالمین خواهد گشود.

وی بیان کرد: انتقام حاج قاسم و ابو مهدی مهندس را بافتح قدس خواهیم گرفت، شهادت سردار مقاومت زنگ زوال اسرائیل را به صدا درآورده است، خون شهدای ایران و عراق در هم آمیخته تا این ملت ها هرچه بیشتر به هم نزدیک و متحد تر شوند، در این تهاجم تروریستی حاکمیت عراق و تمامیت ارضی آن نقض شده است.

فتاح دماوندی تاکید کرد: آمریکا منتظر سیلی سخت جبهه مقاومت باشد، ترامپ با دم شیر بازی کرده است، انتقام خون سردارسلیمانی را با قوت خواهیم گرفت، دشمنان به زودی تاوان این حماقت را خواهند پرداخت.

 

انتهای خبر/*