همزمان با نخستین روز از هفته دولت پروژه های شهر آبسرد به بهره برداری رسید.

طباطبایی شهردار آبسرد در حاشیه افتتاح پروژه های نخستین روز از هفته دولت در گفت و گو با خبرنگار  پایگاه خبری تیتر دماوند،اظهار داشت: در نخستین روز از هفته دولت شاهد افتتاح پروژه های شهر آبسرد با حضور مسئولین شهرستاتی بودیم.

وی ادامه داد: میدان و بلوار سردار سلیمانی با حضور فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان با اعتباری بالغ بر ۱ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به بهره‌برداری رسید.

شهردار آبسرد افزود: همچنین پروژه چراغ روشنایی معابر شهری امروز انجام شد که در فاز اول این پروژه در متراژ ۵.۵ کیلومتر مربع و با اعتباری بالغ بر ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان به تعداد ۲۲۰ عدد به بهره برداری رسید و در فاز دوم نصب ۱۶۰ چراغ دیگر انجام خواهد شد.

طباطبایی از فتتاح پروژه تعریض پل و خیابان محله تاسکین در شهر آبسرد خبر داد و گفت:
این پروژه به عرض ۲۰ متر شامل ۱۱۰۰ متر مربع دیوار حائل سنگی، زیرسازی و آسفالت مسیر به طول ۲۰۰۰ هزار متر مربع، اجرای ۱۸۰ متر کفپوش و اجرای روشنایی معابر بود؛ این پروژه با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان مورد افتتاح قرار گرفت.

وی بیان کرد: کلنگ پروژه آرامستان مرکزی شهر آبسرد با حضور فرماندار شهرستان دماوند و جمعی از مسئولان به زمین خورد؛ این پروژه در مساحت ۴ هکتار کلنگ‌زنی شد و مواردی چون غسالخانه، مسجد، فصای سبز، طراحی مقبره خصوصی و محل سخنرانی سرپوشیده از جمله مواردی است که مدنظر قرار دارد.

شهردار آبسرد با اشاره به اهمیت بالای این پروژه خاطر نشان کرد: اعتبار پیش‌بینی شده برای احداث این پروژه بالغ بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان است.

انتهای خبر/*